Інструкція по створенню сайту,
створити свій сайт безкоштовно

 

 Меню

Головна
Створення сайту
Програми\Скачати
Шаблони для сайта
Домени
Хостинг
Наш Форум, відвідайте
Терміни
Розкрутка
Обмін посиланнями
Контакти\про адміна
-
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Друзі/Посилання ::

AnzUA - Створення та розкрутка сайту.
Всі посилання
Каталог статтей
створити свій сайт
Цікаві статті,СЛА

11849ffd

:: Статистика ::

Індекс цитування
Счетчик посетителей онлайн


:: Оголошення ::

До уваги всіх відвідувачів сайту. Статистика показує, що більшість переходів на наш сайт було здійснено через пошукову систему Гугл, в основному за пошуковим запитом "як створити свій сайт". Якщо ви саме цей відвідувач і реально хочете створити сайт, але покищо не зовсім знаєте як - пишіть мені допоможу чим зможу, або задавайте питання на форумі . Удачі!
===============
Форум міста Івано-Франківськ

 

Купити домен за Webmoney

Як зареєструвати домен для сайту, блогу, форуму, детально з картинками розказано в цій статті. Прочитавши статтю, ви зможете без будь-якого праці зареєструвати домен для свого інтернет-проекту.

Реєстраторів доменів існує безліч, і реєстрація домену, хоч і має один і той же принцип, в деталях може відрізнятися. Але не потрібно бути генієм, щоб швидко розібратися, що до чого.

Суть реєстрації полягає в тому, що ви вибираєте вільне доменне ім'я, реєструєтеся на сайті, створюєте свій аккаунт, оформляєте домен на своє ім'я і отримуєте рахунок за послуги в будь-якому вигляді, який потрібно оплатити будь-яким з можливих способів.

Реєструю домени на сайті Webmoney за цим посиланням - купить домен за webmoney. Не буду стверджувати, що цей сайт краще або гірше інших. Так вже вийшло, що перший домен я тут зареєстрував, ціни мене цілком влаштовують, процес і інтерфейс стали звичними, тому й в статті мова піде про реєстрацію домену саме через сайт Webmoney. Про те, як передати домен, зареєстрований на цьому сайті, було написано в статті: Як передати домен з domains.webmoney.ru.
Перед використанням сервісу потрібно зареєструватися на сайті, скачати і встановити на комп'ютер (є й інші варіанти) так званий Keeper - програму для управління своїм акаунтом, гаманцями і коштами Webmoney.

У цій статті не буду розповідати, як це робиться. Напевно, кожен зможе вказати свої дані, встановити програму і запустити її. Тим більше, і на офіційному сайті, і в різних блогах інструкцій більш ніж достатньо. Може бути, пізніше напишу інструкцію, але це справа серйозна (гроші), тому не поспішаю заводити зайвий аккаунт для прикладу.

До речі, за допомогою вебмані дуже зручно (і швидко) проводити розрахунки. Їх приймають, напевно, всі російські реєстратори доменів, хостери та інші. У моєму випадку я ні разу не вводив гроші на рахунок, тому що починав колись з нуля, гроші спочатку з'явилися віртуальні, а потім вже почали робити інші гроші, які пішли на оплату різних послуг і частина стала виводитися на банківську карту для оплат і переведення в готівку (але це інша історія).

24.09.2017 р.      


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Статті по розкрутці сайту ::

Пошукові механізми - як шукати в мережі

Вибір ключових слів

Обмін засланнями, навіщо це потрібно. Індекс Цитування

Корисне на сайті - застава успішного розкручування

Розкручування, шляхом розсилки вітальних листів

Контекстна реклама - що це таке

Скільки платити за розкручування сайту


:: Рекомендуємо ::


:: Статті, створення ::

Моменти, які слід врахувати при розробці сайту
Де взяти контент для свого сайту?
Як створюють веб-сторінки?
Як розмістити свій сайт на сервері?
Як написати веб-сторінку?
Огляд програм для перегляду веб-сторінок
Програма для створення сайтів

:: Реклама ::

+

 

 

 


Copyright © A-Site.info, 2007-2021