Інструкція по створенню сайту,
створити свій сайт безкоштовно

 

 Меню

Головна
Створення сайту
Програми\Скачати
Шаблони для сайта
Домени
Хостинг
Наш Форум, відвідайте
Терміни
Розкрутка
Обмін посиланнями
Контакти\про адміна
-
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Друзі/Посилання ::

AnzUA - Створення та розкрутка сайту.
Всі посилання
Каталог статтей
створити свій сайт
Цікаві статті,СЛА

11849ffd продажа дренажных насосов

:: Статистика ::

Індекс цитування
Счетчик посетителей онлайн


:: Оголошення ::

До уваги всіх відвідувачів сайту. Статистика показує, що більшість переходів на наш сайт було здійснено через пошукову систему Гугл, в основному за пошуковим запитом "як створити свій сайт". Якщо ви саме цей відвідувач і реально хочете створити сайт, але покищо не зовсім знаєте як - пишіть мені допоможу чим зможу, або задавайте питання на форумі . Удачі!
===============
Форум міста Івано-Франківськ

 

Заглибні насоси для води ЕЦВ

Насос ЕЦВ погружной Насоси ЕЦВ відносяться до глибинних агрегатів для перекачування холодної води з артезіанських свердловин. Використання цього типу пристроїв дозволить підтримувати функціонування систем водопостачання приватних будинків, дач котеджів.
 експлуатаційні обмеження

   Агрегати ЕЦВ призначаються для експлуатації у водному середовищі, показник мінералізації якої не більше 1,5 г / л, а рівень кислотності дорівнює 6,5-9,5. У перекачується воді допускається присутність невеликій концентрації механічних домішок (до 0,01%), хлоридів (менш 350 мг / л), сірководню (до 1,5 мг / л) і сульфатів (менше 500 мг / л). Температура рідини не повинна перевищувати + 25oС.

конструкційні особливості

   Купити насосы для воды ЕЦВ можна в одно- або многоступенчатом виконанні з відцентровим робочим механізмом. Сходинки насоса можуть бути двох виконань: напівосьові або радіального. У пристрої реалізовано вертикальне положення вала і використовується лопатеве робоче колесо, що має закрите виконання і з одностороннім входом.

   Насос розрахований для експлуатації з підприєм, який становить 1 метр. Його наявність потрібно для ефективного змочування верхнього підшипника в процесі запуску і для підтримки бескавитационной роботи агрегату. В конструкції насоса передбачена наявність зворотного клапана, що реалізується в двох виконаннях: тарілчастому, кульковому. З його допомогою в трубопроводі утримується певний стовп води, що істотно спрощує повторний запуск агрегату і виключає ситуацію обертання робочого колеса у зворотний бік.

Особливості використання

   У свердловину погружной насос опускається за допомогою колони водопровідних труб і кріпиться на гирлі свердловини, нормальна робоча орієнтація насоса - вертикальна. Відкачує рідину надходить до робочого механізму насоса через спеціальну фільтраційну сітку. Для охолодження і змащування підшипників використовується перекачується вода. Важливо пам'ятати, що насос жодним чином не повинен експлуатуватися в режимі "сухого ходу". Навіть нетривала робота в такому режимі може привести до передчасного виходу з ладу підшипників насоса і обмотки його електромотора.

З цінами на насоси ЕЦВ Ви зможете ознайомитися в нашому прайс-листі.


04.04.2018 р.      


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Статті по розкрутці сайту ::

Пошукові механізми - як шукати в мережі

Вибір ключових слів

Обмін засланнями, навіщо це потрібно. Індекс Цитування

Корисне на сайті - застава успішного розкручування

Розкручування, шляхом розсилки вітальних листів

Контекстна реклама - що це таке

Скільки платити за розкручування сайту


:: Рекомендуємо ::


:: Статті, створення ::

Моменти, які слід врахувати при розробці сайту
Де взяти контент для свого сайту?
Як створюють веб-сторінки?
Як розмістити свій сайт на сервері?
Як написати веб-сторінку?
Огляд програм для перегляду веб-сторінок
Програма для створення сайтів

:: Реклама ::

+

 

 

 


Copyright © A-Site.info, 2007-2021