Інструкція по створенню сайту,
створити свій сайт безкоштовно

 

 Меню

Головна
Створення сайту
Програми\Скачати
Шаблони для сайта
Домени
Хостинг
Наш Форум, відвідайте
Терміни
Розкрутка
Обмін посиланнями
Контакти\про адміна
-
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Друзі/Посилання ::

AnzUA - Створення та розкрутка сайту.
Всі посилання
Каталог статтей
створити свій сайт
Цікаві статті,СЛА

юридические услуги юрист Цены на юридические услуги указаны в базисном формате и, при необходимости, могут быть подвергнуты коррекции исходя из каждой конкретной ситуации. Например, цена юридической консультации - от 1000 руб. , а цена представления интересов в арбитражном суде (стоимость ведения дела в суде) - от 25000 руб. , в суде общей юрисдикции - от 20000 руб. Адрес введенной электронной почты не будет:11849ffd

:: Статистика ::

Індекс цитування
Счетчик посетителей онлайн


:: Оголошення ::

До уваги всіх відвідувачів сайту. Статистика показує, що більшість переходів на наш сайт було здійснено через пошукову систему Гугл, в основному за пошуковим запитом "як створити свій сайт". Якщо ви саме цей відвідувач і реально хочете створити сайт, але покищо не зовсім знаєте як - пишіть мені допоможу чим зможу, або задавайте питання на форумі . Удачі!
===============
Форум міста Івано-Франківськ

 

Вибір охоронної сигналізації в квартиру

Охоронна сигналізація

Доступна "пересічному" споживачеві сигналізація здатна забезпечити охорону чотирьох ліній оборони - зовнішнього периметра (читай - забору), самого будинку, кімнат у будинку і безпосередньо предмета, яким ви дорожите.

Для охорони периметрів (перша лінія оборони) зазвичай застосовуються ємкісні сповіщувачі ( "помічають" наближення потужного об'єкта), лінійні (зазвичай складаються з інфрачервоних випромінювачів і приймачів, що реагують на об'єкт, який перекрив невидимий інфрачервоний промінь) і радіохвильові випромінювачі (в яких використовується аналіз відбитих НВЧ -хвиль). В основному, для цього люди і використовують установку охранной сигнализации квартиры, щоб мати змогу захистити себе та своє майно.

Другий рубіж - будинок. Тут знаходять застосування:

Архаїчні - детектори вібрацій . Найчастіше встановлюються на внутрішньому порозі вхідних дверей. Злочинець, що проник в квартиру, настає на спеціальний майданчик, яка замикає контакти в електричному ланцюзі. Схема вібросігналізаціі настільки проста, що багато умільці роблять її самостійно.

Більш досконалі - контактні магнітні і механічні сповіщувачі . Механічні сповіщувачі спрацьовують при розмиканні встановлених один проти одного контактів, коли зловмисник відкриває ваші двері, хвіртку, вікна, ворота гаража. Магнітні сповіщувачі включають сирену при русі потривоженого злодієм магніту від герконового реле.

Вібраційні сповіщувачі реагують на проламування стін. До них відноситься, наприклад, поверхневий п'єзоелектричний сповіщувач "Грань-1".

Сповіщувачі розбитого скла . Їх теж кілька типів - контактні, п'єзоелектричні, акустичні. Датчики перших двох наклеюються на вікна і вітрини з внутрішньої сторони. Ви їх напевно бачили. А якщо бачили, то це майже напевно був ударно-контактний сповіщувач "Вікно-1", що має п'ять датчиків, які охороняють 20 квадратних метрів скла.

Акустичні сповіщувачі забезпечені дуже чутливим мікрофоном, який реагує на коливання всього скла при натиску і звук розбитого скла (причому навіть не на дзвін, а на специфічний - частотою 5 кГц - звук). Кріпляться вони зазвичай на стіну або стелю біля вікна.

Третя лінія оборони - приміщення всередині будинку. За них відповідають:
Інфрачервоні пасивні сповіщувачі (ІК) , які реагують на зміни в тепловому спектрі приміщення, що охороняється. Тобто на того самого грабіжника, що випромінює в простір трідцатішестіградусное тепло. Головним недоліком інфрачервоних випромінювачів є його гідність - теплова чутливість. Іноді він може зреагувати на сонячне світло, джерела тепла (наприклад, минулий повз кішку), теплі протяги та ін.

Ультразвукові сповіщувачі випромінюють звукові хвилі високої частоти, які людське вухо не сприймає. І аналізують відбитий сигнал. Найменший рух в зоні випромінювання викликає спрацьовування сигналізації.

Комбіновані сповіщувачі включають в себе кілька об'єднаних в одному корпусі сигнальних систем. Найчастіше - інфрачервоні пасивні сповіщувачі і радіохвильові сповіщувачі. Що підвищує чутливість сигналізації і зменшує ймовірність помилкової тривоги.

Четвертий рівень захисту забезпечують ємнісні сповіщувачі . Вони визначають зловмисника, аналізуючи зміни ємності провідника при наближенні до нього масивного предмета. Зазвичай вони "стережуть" сейфи і окремі цінності.

Багато сучасні охоронні системи "заодно" несуть протипожежну вахту, реагуючи на дим, тепло або відкрите полум'я. Природно, що будь-яка сигналізація має як автономне, так і мережеве живлення. Описувати всі існуючі системи домашньої сигналізації докладніше я не буду. Хоча б тому, що не фахівець в цій області. Зайдіть в спеціалізований магазин, вам покажуть проспекти і все детально пояснять.

20.01.2017 р.      


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Статті по розкрутці сайту ::

Пошукові механізми - як шукати в мережі

Вибір ключових слів

Обмін засланнями, навіщо це потрібно. Індекс Цитування

Корисне на сайті - застава успішного розкручування

Розкручування, шляхом розсилки вітальних листів

Контекстна реклама - що це таке

Скільки платити за розкручування сайту


:: Рекомендуємо ::


:: Статті, створення ::

Моменти, які слід врахувати при розробці сайту
Де взяти контент для свого сайту?
Як створюють веб-сторінки?
Як розмістити свій сайт на сервері?
Як написати веб-сторінку?
Огляд програм для перегляду веб-сторінок
Програма для створення сайтів

:: Реклама ::

+

 

 

 


Copyright © A-Site.info, 2007-2021