Інструкція по створенню сайту,
створити свій сайт безкоштовно

 

 Меню

Головна
Створення сайту
Програми\Скачати
Шаблони для сайта
Домени
Хостинг
Наш Форум, відвідайте
Терміни
Розкрутка
Обмін посиланнями
Контакти\про адміна
-
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Друзі/Посилання ::

AnzUA - Створення та розкрутка сайту.
Всі посилання
Каталог статтей
створити свій сайт
Цікаві статті,СЛА

11849ffd

:: Статистика ::

Індекс цитування
Счетчик посетителей онлайн


:: Оголошення ::

До уваги всіх відвідувачів сайту. Статистика показує, що більшість переходів на наш сайт було здійснено через пошукову систему Гугл, в основному за пошуковим запитом "як створити свій сайт". Якщо ви саме цей відвідувач і реально хочете створити сайт, але покищо не зовсім знаєте як - пишіть мені допоможу чим зможу, або задавайте питання на форумі . Удачі!
===============
Форум міста Івано-Франківськ

 

Виготовлення скретч-карт компанією Scratch.ua

Скретч-карти – це карти зі скретч-покриттям, внаслідок стирання якого можна побачити приховану конфіденційну інформацію. Можлива будь-яка форма та розмір скретч-панелі.

Принцип виготовлення скретч-карт

Скретч карти виготовляються з пластика, ламінованого картону або картону з лакуванням. На готові скретч карти, на які попередньо вже завдали змінну інформацію, наноситься скретч шар. Нанести скретч шар на скретч карти за допомогою таких дій: виготовлення скретч смуги, тиснення скретч фольгою, нанесення скретч шару.

Скретч карти на сайті http://scratch.ua


Скретч карта - це карта зі спеціальною скретч-смугою, під якою знаходиться певна конфіденційна інформація. НазваніеСкретч-карта походить від англійського слова scratch (дряпати), і пов'язано з тим, що для отримання інформації потрібно стерти смугу на карті. Стерши смугу, Ви отримаєте доступ до паролю, PIN-коду і т.д.
Скретч карти завжди є передплаченими. До них можуть ставитися такі карти, як інтернет-карти, телефонні картки, лотерейні квитки і деякі інші.
Багато фірм пропонують сьогодні виготовлення скретч карт. Одні із найкращих карт на ринку по відношенню ціна\якісь сьогодні пропонує сайт http://scratch.ua/. Скретч карти - це сучасний засіб оплати.

Скретч-покриття

Скретч-покриття - та сама частина карти, яка створює інтригу. Найтонша металізована плівка, що іскриться на сонці і матова в тіні. На цій грі світла і тіні можна побудувати дизайн. Зробіть скретч-поле красивим, цікавим. Примусьте клієнта відчувати себе дослідником, пішовши від стандартної форми прямокутника. Чи можливо це і наскільки дорого? Що б відповісти на це питання, потрібно розуміти яким чином на мапі з'являється скретч-поле.

Зараз існує два види скретч-покриттів. Скретч-наклейки і скретч-фарба для шовкотрафаретного друку.

Наклейки або, як їх ще називають, скретч-панелі відчутно дорожче скретч-фарби. Справа в тому, що для виготовлення наклейок використовується та ж фарба, а так само підкладка на клеїться основі, готові наклейки потрібно розрізати і розфасувати. Вартість приклеювання скретч-панелей так само здорожує і без того недешевий тираж. Так для чого ж вони використовуються? Технологія виготовлення наклейок дозволяє додавати додаткові захисні шари, що необхідно при виготовленні карт оплати, банківських карт. Наклейки з одношаровим покриттям застосовуються при нанесенні скретч-шару на пластикові карти.

Шовкотрафаретний метод прямого друку хороший тим, що форма, розмір і кількість скретч-полів визначається тільки фантазією дизайнера. Найпростіші процеси виведення плівок, засветке фотоемульсії на сітці, настільки прості для фахівців, що націнка за «складність візерунка» просто не може бути застосована. Єдине, що здорожує цей етап виробництва - це збільшення витрат фарби за рахунок площі покриття. Як правило, якщо вона перевищує 30%, то вартість збільшиться.

24.03.2018 р.      


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Статті по розкрутці сайту ::

Пошукові механізми - як шукати в мережі

Вибір ключових слів

Обмін засланнями, навіщо це потрібно. Індекс Цитування

Корисне на сайті - застава успішного розкручування

Розкручування, шляхом розсилки вітальних листів

Контекстна реклама - що це таке

Скільки платити за розкручування сайту


:: Рекомендуємо ::


:: Статті, створення ::

Моменти, які слід врахувати при розробці сайту
Де взяти контент для свого сайту?
Як створюють веб-сторінки?
Як розмістити свій сайт на сервері?
Як написати веб-сторінку?
Огляд програм для перегляду веб-сторінок
Програма для створення сайтів

:: Реклама ::

+

 

 

 


Copyright © A-Site.info, 2007-2022