Інструкція по створенню сайту,
створити свій сайт безкоштовно

 

 Меню

Головна
Створення сайту
Програми\Скачати
Шаблони для сайта
Домени
Хостинг
Наш Форум, відвідайте
Терміни
Розкрутка
Обмін посиланнями
Контакти\про адміна
-
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Друзі/Посилання ::

AnzUA - Створення та розкрутка сайту.
Всі посилання
Каталог статтей
створити свій сайт
Цікаві статті,СЛА

11849ffd дополнительная память с диска

:: Статистика ::

Індекс цитування
Счетчик посетителей онлайн


:: Оголошення ::

До уваги всіх відвідувачів сайту. Статистика показує, що більшість переходів на наш сайт було здійснено через пошукову систему Гугл, в основному за пошуковим запитом "як створити свій сайт". Якщо ви саме цей відвідувач і реально хочете створити сайт, але покищо не зовсім знаєте як - пишіть мені допоможу чим зможу, або задавайте питання на форумі . Удачі!
===============
Форум міста Івано-Франківськ

 

Rastet в Україні 2019

Френсі Нолан бачить світ не таким, як інші, - вона помічає хороше і погане, знає, що життя повне несправедливості, але при цьому повна добрих людей. Вона щодня ходить в бібліотеку за новою книгою і читає її, сидячи на пожежному балконі в тіні величезного дерева. І багато хто вважає її трохи дивною. Сім'я Френсі живе в бідняцькому районі Брукліна, і всі сусіди знають, що без драм у Ноланом не обходиться. Батько, Джонні, неймовірний красень, син ірландських емігрантів, працює співаючим офіціантом і часто випиває, тому матері, Кеті, доводиться працювати за двох, щоб прогодувати сім'ю. Та ще й плітки підігріває сестра Кеті, тітонька Сіссі, яка виходить заміж швидше, ніж розлучається з чоловіками. Але при цьому будинок Ноланом сповнений любові, і всі щасливі, незважаючи на важке життя. Кожен з них вірить, що завтра буде краще, але розуміє, що зможе вистояти перед будь-якими нападками долі. Чому у них є така впевненість? Щоб зрозуміти це, треба бути обізнаним з кожним членом сім'ї.

Закохатися з першого рядка в книгу не вийшло. Зате після першої сотні сторінок ця історія буквально корінням проросла в мою душу. Я полюбила її всерйоз і назавжди. До цього моменту мені хотілося написати про книгу так: роман про дорослішання, стандартний мотивуючий сюжет. Персонаж поміщається на дно і всіма силами дереться до кращого життя. Заздалегідь зрозуміло чим все закінчиться. Так, все так. Але обіграти один і той же сюжет можна по різному. Бетті Сміт описала все це неймовірно душевно і атмосферно. Вона змусила щиро переживати за всіх персонажів роману. Дивуватися мудрості і стійкості неосвіченої жінки - мами головної героїні. Книга вийшла одночасно гіркою і зворушливою. У ній багато несправедливості і почуття власної гідності. До деяких моментів хочеться повернутися і перечитати ще кілька разів. Всім дівчаткам-підліткам читати обов'язково, та й їх мам байдужими книга не залишить. Детальніше читайте на сайті http://rastet.com/


- December 31 2019
     


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Статті по розкрутці сайту ::

Пошукові механізми - як шукати в мережі

Вибір ключових слів

Обмін засланнями, навіщо це потрібно. Індекс Цитування

Корисне на сайті - застава успішного розкручування

Розкручування, шляхом розсилки вітальних листів

Контекстна реклама - що це таке

Скільки платити за розкручування сайту


:: Рекомендуємо ::


:: Статті, створення ::

Моменти, які слід врахувати при розробці сайту
Де взяти контент для свого сайту?
Як створюють веб-сторінки?
Як розмістити свій сайт на сервері?
Як написати веб-сторінку?
Огляд програм для перегляду веб-сторінок
Програма для створення сайтів

:: Реклама ::

+

 

 

 


Copyright © A-Site.info, 2007-2021