Інструкція по створенню сайту,
створити свій сайт безкоштовно

 

 Меню

Головна
Створення сайту
Програми\Скачати
Шаблони для сайта
Домени
Хостинг
Наш Форум, відвідайте
Терміни
Розкрутка
Обмін посиланнями
Контакти\про адміна
-
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Друзі/Посилання ::

AnzUA - Створення та розкрутка сайту.
Всі посилання
Каталог статтей
створити свій сайт
Цікаві статті,СЛА

11849ffd

:: Статистика ::

Індекс цитування
Счетчик посетителей онлайн


:: Оголошення ::

До уваги всіх відвідувачів сайту. Статистика показує, що більшість переходів на наш сайт було здійснено через пошукову систему Гугл, в основному за пошуковим запитом "як створити свій сайт". Якщо ви саме цей відвідувач і реально хочете створити сайт, але покищо не зовсім знаєте як - пишіть мені допоможу чим зможу, або задавайте питання на форумі . Удачі!
===============
Форум міста Івано-Франківськ

 

PUSH-K Solutions Рекламне Агентство Київ, Україна

Ласкаво просимо на сторінку рекламного агентства PUSH-K Solutions (Гармата Солюшнс). Ми підібрали контент сайту таким чином, щоб Ви мали можливість оцінити портфоліо агентства і скласти думку про нас, як про відмінний партнері, до якого є сенс звернутися в 2017 році.  

Інтернет маркетинг і реклама. Розробка стратегій просування і управління контентом сайтів. Ведення банерних, контекстних і тизерних рекламних кампаній. Створення і публікація вірусного рекламного відео. Розробка landing page і сайтів. Можем многое. Offline-промо. Широкий перелік BTL інструментів для проведення промо-акцій, дегустацій, проектів "таємний покупець", мерчандайзингу будь-якої складності. Налагоджена система підбору і навчання персоналу у всіх областях України. Досвідчені BTL-менеджери і автоматизовані системи звітності. Event. Повний цикл організації корпоративних заходів у будь-якій точці України. Досвід організації заходів до 1500 учасників і участі в найбільших експо-події України. Творчий підхід до створення подій, велика база артистів і майданчиків, прямі контакти з celebrities, перевірені прокатники обладнання і кейтеринг служби. Креатив, Дизайн, Продакшн, Виробництво та багато іншого в PUSH-K Solutions цікавіше ніж у інших;)  

Рекламне агентство в Києві, з моменту заснування в 2007 році, втілила більше сотні успішних рекламних проектів в Україні, а яскраві event'и в нашому виконанні залишили позитивні відгуки наших замовників і зробили світ трішечки кращим. Найцікавіші кейси доступні Вашій увазі в розділах сайту і блозі.  

Досвід і широка спеціалізація дозволяє рекламному агентству створювати складні рекламні кампанії і масштабні корпоративні заходи. Ми завжди готові забезпечити Вас професійною підтримкою. Продумаємо, прорахуємо, запропонуємо, втілимо, проаналізуємо, порекомендуємо. Звертайтеся, тут Вам завжди раді!

Детальніше на сайті http://www.push-k.com.ua

06.11.2018 р.      


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Статті по розкрутці сайту ::

Пошукові механізми - як шукати в мережі

Вибір ключових слів

Обмін засланнями, навіщо це потрібно. Індекс Цитування

Корисне на сайті - застава успішного розкручування

Розкручування, шляхом розсилки вітальних листів

Контекстна реклама - що це таке

Скільки платити за розкручування сайту


:: Рекомендуємо ::


:: Статті, створення ::

Моменти, які слід врахувати при розробці сайту
Де взяти контент для свого сайту?
Як створюють веб-сторінки?
Як розмістити свій сайт на сервері?
Як написати веб-сторінку?
Огляд програм для перегляду веб-сторінок
Програма для створення сайтів

:: Реклама ::

+

 

 

 


Copyright © A-Site.info, 2007-2022