Інструкція по створенню сайту,
створити свій сайт безкоштовно

 

 Меню

Головна
Створення сайту
Програми\Скачати
Шаблони для сайта
Домени
Хостинг
Наш Форум, відвідайте
Терміни
Розкрутка
Обмін посиланнями
Контакти\про адміна
-
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Друзі/Посилання ::

AnzUA - Створення та розкрутка сайту.
Всі посилання
Каталог статтей
створити свій сайт
Цікаві статті,СЛА

11849ffd

:: Статистика ::

Індекс цитування
Счетчик посетителей онлайн


:: Оголошення ::

До уваги всіх відвідувачів сайту. Статистика показує, що більшість переходів на наш сайт було здійснено через пошукову систему Гугл, в основному за пошуковим запитом "як створити свій сайт". Якщо ви саме цей відвідувач і реально хочете створити сайт, але покищо не зовсім знаєте як - пишіть мені допоможу чим зможу, або задавайте питання на форумі . Удачі!
===============
Форум міста Івано-Франківськ

 

Перевірка домену та його історії на WebNames

Вітаю вас друзі і радий вас бачити у мене на блозі.
Якщо ви тільки зараз вирішили створювати свій сайт (блог), то першим ділом ви будете реєструвати його доменне ім'я. Але перед тим як ви це зробите, я наполегливо вам раджу дочитати цю статтю до кінця. Інформація надана в ній, буде дуже корисна і важлива для вас, тому не ігноруйте її.

У цій статті я наочно вам покажу, як саме проверить домен та його історію. Ви також дізнаєтеся, чому дуже важливо перевіряти історію вашого майбутнього доменного імені, перед тим як ви його будете реєструвати. Якщо ви вже зареєстрували домен і навіть створили свій блог або сайт, але не перевірили історію вашого домену, то вам теж буде корисна ця стаття, тому що ви дізнаєтеся додаткову причину повільного просування деяких веб ресурсів.

Якщо ви перший раз чуєте це назва "домен" і не зовсім розумієте про що йдеться, то прочитайте мою попередню статтю тут. У ній я надав максимально розгорнуту і об'ємну інформацію про домени.

Мало хто замислюється, перевіряти чи історію свого майбутнього доменного імені сайту, а даремно!
Дуже часто буває таке, що після створення сайту (блогу) автор (веб майстер) не розуміє, чому його творіння не просувається належним чином в мережі інтернету.

Наприклад, нові статті не індексуються пошуковими системами або ж індексуються, але не всі. Грамотна і правильна Seo-оптимізація статей не може прорвати їх в топ пошукових систем навіть через тривалий час. Про Тиц і PR можна зовсім забути. Якщо ви не знаєте що це таке Тиц і PR, то прочитайте будь ласка мою статтю про пошукових системах, в ній я згадав про ці термінах.

Іноді буває таке, що взагалі ваш сайт неможливо знайти в просторах інтернету. Тобто, як ніби його просто не існує. І коли ви починаєте перевіряти причину цього лиха, то здивовано дізнаєтеся, що ваш сайт забанили пошуковими системами! Ви знаєте що це бан? Краще вам не знати!
Бан від пошукових систем - це коли пошукові системи виключають весь вміст сайту з пошукового пошуку!
Виняток вмісту сайту може бути як повним, так і частковим. Часткове виключення вмісту сайту пошуковими системами, називається фільтрами або санкціями. Наприклад, санкції від пошукової системи Яндекс називається АГС. Можете почитати мою статтю про АГС і вам стане більш зрозуміло про що мова.

Коротше кажучи, всі ці негоди можуть відбуватися з вашим майбутньому сайтом, і ви не зрозумієте за що вам таке покарання.

27.07.2017 р.      


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Статті по розкрутці сайту ::

Пошукові механізми - як шукати в мережі

Вибір ключових слів

Обмін засланнями, навіщо це потрібно. Індекс Цитування

Корисне на сайті - застава успішного розкручування

Розкручування, шляхом розсилки вітальних листів

Контекстна реклама - що це таке

Скільки платити за розкручування сайту


:: Рекомендуємо ::


:: Статті, створення ::

Моменти, які слід врахувати при розробці сайту
Де взяти контент для свого сайту?
Як створюють веб-сторінки?
Як розмістити свій сайт на сервері?
Як написати веб-сторінку?
Огляд програм для перегляду веб-сторінок
Програма для створення сайтів

:: Реклама ::

+

 

 

 


Copyright © A-Site.info, 2007-2021