Інструкція по створенню сайту,
створити свій сайт безкоштовно

 

 Меню

Головна
Створення сайту
Програми\Скачати
Шаблони для сайта
Домени
Хостинг
Наш Форум, відвідайте
Терміни
Розкрутка
Обмін посиланнями
Контакти\про адміна
-
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Друзі/Посилання ::

AnzUA - Створення та розкрутка сайту.
Всі посилання
Каталог статтей
створити свій сайт
Цікаві статті,СЛА

11849ffd

:: Статистика ::

Індекс цитування
Счетчик посетителей онлайн


:: Оголошення ::

До уваги всіх відвідувачів сайту. Статистика показує, що більшість переходів на наш сайт було здійснено через пошукову систему Гугл, в основному за пошуковим запитом "як створити свій сайт". Якщо ви саме цей відвідувач і реально хочете створити сайт, але покищо не зовсім знаєте як - пишіть мені допоможу чим зможу, або задавайте питання на форумі . Удачі!
===============
Форум міста Івано-Франківськ

 

Пошукове просування сайту. Просування в пошукових системах. Реєстрація в Рейтингах, Каталогах.

   Просування в пошукових системах.

  Пошукові системи - це найзручніший і найпоширеніший спосіб пошуку інформації в Інтернеті. Саме реєстрація сайту в пошукових системах дає до 80% трафіку на Ваш сайт. Тому після створення і перевірки сайту насамперед зареєструйте його в пошукових системах. Найпопулярніші в Росії - RAMBLER.RU, YANDEX.RU, APORT.RU, GOOGLE.COM, MAIL.RU і ін. Англомовне населення Інтернету використовує Yahoo.com, Google.com і Altavista.com. У перерахованих вище пошукачах, і взагалі у всіх найбільш популярних системах, рекомендую реєструватися уручну, не дивлячись на те, що існує безліч сайтів і програм, що дозволяють автоматично реєструватися в десятках і сотнях пошукових систем. Реєструється уручну в найбільш популярних пошукачах і каталогах, не перешкодить ще і зареєструвати свій сайт за допомогою спеціальних сайтів і служб автоматичній реєстрації, через дані служби розкручувати сайт набагато легко, ніж вручну. Проблема пошукових систем полягає в тому, що в їх базах даних містяться сотні тисяч документів. Тому по будь-якому запиту пошукова машина видасть користувачеві величезну кількість ресурсів (сайтів) по даній темі. Якщо врахувати, що на кожній сторінці розміщується в середньому 10 посилань, шансів, що хто-небудь прогляне, наприклад, тридцяту сторінку і побачить посилання номер 301, практично немає. За статистикою близько 10% користувачів проглядають результати свого запиту далі третьої сторінки. Таким чином, Ваше завдання - добитися того, щоб Ваш ресурс показувався одним з перших. Підвищена значущість документа визначається посиланнями ззовні на сайт, що містить цей документ. Розміщуючи посилання на інший сайт, його как-би рекомендують відвідувачам свого сайту. Проте, посилання теж бувають разниє. Кількість зовнішніх посилань на сайт не годиться для уявлення "цитируемости". Важливість посилань з сайтів на безкоштовних хостінгах і з низьким тіц нікчемна в порівнянні з посиланнями з відомих ресурсів. "Цитируемость" і є такий параметр важливості, який виражає авторитетність сторінки. Всі пошукачі враховують "цитируемость", але бази у них разниє - тому цитований сайт для одного пошукача може не бути цитованим для іншого. Тому, дуже важливе те, щоб посилання на Ваш сайт були з найбільш цитованих ресурсів. Нижче Ви можете зареєструвати свій сайт в найпопулярніших пошукових системах.

Реєстрація в пошукових системах:
Для реєстрації Вашого сайту в популярних пошукових системах, натискуйте нижчим на посилання пошукових систем (відкриється в новому вікні). Допомогти пришвидшити індексацію в пошукових системах вам допоможе сервіс вічних посилань Pr.sape.ru.

                   

   Просування сайту за допомогою Дошок оголошень.

   Плюси: вони безкоштовні, їх багато, оголошення зберігається достатньо довго, Ваше оголошення індексується пошуковою системою, що підвищує вірогідність знаходження Вашого сайту через запит в пошуковій системі, підвищується ТІЦ (індекс цитування) Вашого сайту при зберіганні на дошках Вашого посилання.
   Мінуси: Ваше оголошення буде видне на перших сторінках лише нетривалий час, низька отклікаємость на Ваші оголошення, на багатьох дошках правила і форми розміщення відрізняються один від одного, що приводить до витрати дорогоцінного часу на пристосування до умов конкретної дошки, охота спаммеров на Ваш e-mail. Можете викачати нижче і прочитати невелику статтю по даній темі.

Якщо наші поради із створення свого сайту Вам допомогли, ми будемо Вам дуже вдячні, якщо Ви поставите на своєму сайті посилання на наш сайт!


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Статті по розкрутці сайту ::

Пошукові механізми - як шукати в мережі

Вибір ключових слів

Обмін засланнями, навіщо це потрібно. Індекс Цитування

Корисне на сайті - застава успішного розкручування

Розкручування, шляхом розсилки вітальних листів

Контекстна реклама - що це таке

Скільки платити за розкручування сайту


:: Рекомендуємо ::


:: Статті, створення ::

Моменти, які слід врахувати при розробці сайту
Де взяти контент для свого сайту?
Як створюють веб-сторінки?
Як розмістити свій сайт на сервері?
Як написати веб-сторінку?
Огляд програм для перегляду веб-сторінок
Програма для створення сайтів

:: Реклама ::

+

 

 

 


Copyright © A-Site.info, 2007-2021