Інструкція по створенню сайту,
створити свій сайт безкоштовно

 

 Меню

Головна
Створення сайту
Програми\Скачати
Шаблони для сайта
Домени
Хостинг
Наш Форум, відвідайте
Терміни
Розкрутка
Обмін посиланнями
Контакти\про адміна
-
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Друзі/Посилання ::

AnzUA - Створення та розкрутка сайту.
Всі посилання
Каталог статтей
створити свій сайт
Цікаві статті,СЛА

11849ffd

:: Статистика ::

Індекс цитування
Счетчик посетителей онлайн


:: Оголошення ::

До уваги всіх відвідувачів сайту. Статистика показує, що більшість переходів на наш сайт було здійснено через пошукову систему Гугл, в основному за пошуковим запитом "як створити свій сайт". Якщо ви саме цей відвідувач і реально хочете створити сайт, але покищо не зовсім знаєте як - пишіть мені допоможу чим зможу, або задавайте питання на форумі . Удачі!
===============
Форум міста Івано-Франківськ

 

Разработка продающего сайта. Компания Nomax предлагает свои услуги по созданию сайта и его продвижению.

До кожного нового проекту у нас свіже та неупереджене ставлення. Ви можете замовити:
МІНІ-САЙТ АБО САЙТ-ВІЗИТКА
Якщо у Вас невеликий бізнес і Ви бажаєте мати його представництво в Мережі, міні-сайт відмінне рішення для такого випадку. Цей простий і лаконічний формат запропонує Вашим потенційним клієнтам всю необхідну інформацію про ваші послуги, і можливість залишити заявку або зв'язатися з Вами. Міні-сайт від Nomax - це завжди доступно, швидко і результативно!

ЗАМОВИТИ САЙТ
Односторінкового САЙТ АБО LANDING PAGE
Він незамінний в тих випадках, коли потрібно максимально спростити для споживача шлях до бажаної для нього і Вас мети. Односторінковий веб-сайт, що володіє високою конверсією, в простій і доступній формі покаже клієнту цінність продукту, і запропонує йому здійснити його покупку.

ЗАМОВИТИ САЙТ
ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН
Разработка продающего сайта. Компания Nomax предлагает свои услуги по созданию сайта и его продвижению. Позволяє уявити багато товарів і їх варіацій повноцінний запуск продажів у великих обсягах і варіаціях автоматична інтеграція даних шляхом спец програм немає ризику ручних помилок iconнет обмежень по геолокації і іншим параметрам iconсоременние високо-технологічні платформи iconрекомендован для середнього та великого бізнесу
Тим, хто потребує найпотужнішому інструменті для підвищення продажів і залучення нових покупців не обійтися без повнофункціональної системи для торгівлі через Інтернет і взаємодії з споживчою аудиторією. За бажанням Ваш інтернет-магазин буде інтегрований з продуктами С1, що дозволить автоматизувати документообіг і формувати з Ваших покупців базу для прямої реклами.

ЗАМОВИТИ САЙТ
КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ АБО САЙТ ДЛЯ БІЗНЕСУ
Великому бізнесу, що працює в сфері послуг рекомендуємо замовити корпоративний сайт. Це багатосторінковий ресурс, з унікальним дизайном, зручним інтерфейсом, широкими програмними можливостями і власною системою управління. Корпоративний сайт - це інформаційний і управлінський ресурс, що дозволяє розміщувати великі масиви інформації, і оперативно здійснювати комунікацію між підрозділами і клієнтами компанії.

ЗАМОВИТИ САЙТ
ПЕРСОНАЛЬНИЙ САЙТ АБО ОСОБИСТИЙ БЛОГ
Немає типових структур або стандартних схем ви самі можете змінювати зовнішній вигляд сайту iconбистрое спілкування он-лайн iconдругой характер інформації - "Живий" або "реальний" iconпозволяет сильно виділитися серед конкурентів iconпозволяет 100% -во використовувати відгуки
Якщо бажаєте заявити про себе і свій талант, замовте персональний сайт або особистий блог. Це невеликий за форматом сайт, основним наповненням якого є систематично додається контент.

ЗАМОВИТИ САЙТ
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ, НЕСТАНДАРТНИЙ ВЕБ-ПРОЕКТ
Індивід.разработка позволяетучесть всі ваші нюанси вибори системи під потреби вашого бізнесу iconунікальний дизайн без аналогів за структурою iconменеджери, клієнти і партнери працюють в одній системі iconвисокая іміджеая складова iconнеограніченние можливості
Це може бути web-сайт із спеціалізованим функціоналом, наприклад: сервіс з продажу квитків. А може бути web-ресурс, присвячений якійсь одній темі - тематичний портал.

Адміністрування та контроль
Заповнити бриф
Сайт - обличчя вашої компанії. На сьогоднішній день, більшість клієнтів, перш за все, переглядає сайт компанії, а потім робить покупку, якщо сайт залишив приємне враження. Одним компаніям необхідна онлайн вітрина з детальним описом товарів, іншим - простий сайт-візитка. Незмінне одне - щоб бути конкурентоспроможним, необхідно онлайн-присутність. Важливо також, щоб ваш офіційний сайт опинявся в результатах пошуку над іншими сайтами, що пропонують вашу продукцію, тобто посередниками. З огляду на, що і ваші конкуренти мають сайти, вам також необхідно інвестувати в оптимізацію і максимізацію його зручності, щоб ваш сайт відображався в топ-10 результати пошуку, і потенційні клієнти не йшли, не зробивши покупку через те, інтерфейс занадто складний або сайт повільно завантажується.

18.12.2017 р.      


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Статті по розкрутці сайту ::

Пошукові механізми - як шукати в мережі

Вибір ключових слів

Обмін засланнями, навіщо це потрібно. Індекс Цитування

Корисне на сайті - застава успішного розкручування

Розкручування, шляхом розсилки вітальних листів

Контекстна реклама - що це таке

Скільки платити за розкручування сайту


:: Рекомендуємо ::


:: Статті, створення ::

Моменти, які слід врахувати при розробці сайту
Де взяти контент для свого сайту?
Як створюють веб-сторінки?
Як розмістити свій сайт на сервері?
Як написати веб-сторінку?
Огляд програм для перегляду веб-сторінок
Програма для створення сайтів

:: Реклама ::

+

 

 

 


Copyright © A-Site.info, 2007-2022