Інструкція по створенню сайту,
створити свій сайт безкоштовно

 

 Меню

Головна
Створення сайту
Програми\Скачати
Шаблони для сайта
Домени
Хостинг
Наш Форум, відвідайте
Терміни
Розкрутка
Обмін посиланнями
Контакти\про адміна
-
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Друзі/Посилання ::

AnzUA - Створення та розкрутка сайту.
Всі посилання
Каталог статтей
створити свій сайт
Цікаві статті,СЛА

11849ffd

:: Статистика ::

Індекс цитування
Счетчик посетителей онлайн


:: Оголошення ::

До уваги всіх відвідувачів сайту. Статистика показує, що більшість переходів на наш сайт було здійснено через пошукову систему Гугл, в основному за пошуковим запитом "як створити свій сайт". Якщо ви саме цей відвідувач і реально хочете створити сайт, але покищо не зовсім знаєте як - пишіть мені допоможу чим зможу, або задавайте питання на форумі . Удачі!
===============
Форум міста Івано-Франківськ

 

Бордюрная лента в Інтернет магазині Наша-Стройка

Бордюрна стрічка - це пластикове огородження різної фактури - прямий, хвилястою, гофрованої, фігурної. Само по собі, таке огорожу дуже універсальне, і дає можливість здійснювати різні, іноді дуже оригінальні задуми власника дачної ділянки. Бордюрную стрічку можна згинати під будь-яким кутом, вибирати цікаві колірні рішення, насичуючи кожну клумбу або газон яскравою індивідуальністю.

Бордюрна стрічка і її використання в ландшафтному дизайні і садівництві

Сама по собі Бордюрна стрічка дуже зручний і універсальний пластиковий матеріал висотою від 10 до 50 см і товщиною 1,2 мм. Застосування бордюру не дасть можливості розповзатися коріння різноманітних трав, і проникати на огороджену територію. Такі огорожі застосовуються все частіше, і стають затребуваними при організації ландшафтного дизайну. Область застосування бордюрних стрічок дуже широка, і залежить тільки від дизайнерських переваг власника. По даних рейтингу 2018 року, бордюрная лента по найкращому співвідношенні ціна\якість знаходиться в інтернет-магазині Наша-Стройка - https://nasha-stroyka.com.ua/. Доставка по всій Україні. Київ, Львів, Харків, Одеса, Чернігів, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Черкаси та іншим містам.

Завдяки своїй низькій ціні, спеціальному складу композицій пластика, що дозволяє витримувати зміни температури від 500С до + 500С, підвищеної гнучкості, область застосування бордюрної стрічки дуже широка.

Бордюрна стрічкаДеякі приклади використання:

При формуванні насипних доріжок.
Для окантовки грядок.
При створенні клумб і альпійських гірок.
При оформленні штучних водойм.
Для огорожі розсади.
Для оформлення пристовбурних кіл дерев.
Для герметизації теплиць.
Для вистилання садових доріжок.

Ще існує багато інших випадків застосування цього універсального матеріалу. За допомогою стрічки можна закривати проміжки між парканом і грунтом, вкопуючи бордюрную стрічку по периметру паркану. Така захисна перешкода не дозволить потрапити на територію ділянки дрібним тваринам. Можна вистилати стежки в саду і доріжки в теплиці при ширині стрічки від 30 до 60 см. Застосовувати як підкладковий матеріал для баків, бочок, щоб прибрати контакт з грунтом.

При оформленні газонів обмежується розростання трави і створюється акуратний зовнішній вигляд. Гнучкість стрічки дозволяє створювати фігурні і багатоярусні композиції. Вона просто незамінна при використанні мульчі, соснової кори або щебеню. За допомогою бордюрної стрічки захищають від гниття споруди. Особливо це ефективно при будівництві дерев'яних альтанок і теплиць. Стрічку можна різати ножицями, надаючи їй потрібну форму.

Застосування бордюрної стрічки для облаштування грядок

Бордюрную стрічку шириною 20-30 см заглиблюють в грунт по периметру грядки, залишаючи необхідну висоту. Якщо необхідно, зміцнюють кілочками з різних матеріалів, які є в наявності.

Можна краю стрічок між собою зшити степлером, потім розташувати такий бордюр по периметру, прикопавши його, по кутах встановити кілочки, натягнувши при цьому отриманий бортик.
При створенні піднятих грядок і для запобігання осипання грунту, Бордюрна стрічка є чудовим придбанням. Підняті, таким чином, грядки дозволять грунті швидше прогрітися, створюючи сприятливі умови для розвитку корисних грунтових мікроорганізмів, і більш ранній посадці зелені і овочів. У рослин на таких грядках розвивається потужна коренева структура, вони відчувають себе набагато комфортніше. Окантовані грядки захищені від коренів внегрядочних трав і добре утримують вологу після поливу. Якщо грядка похила, можна, за допомогою відрізків бордюрної стрічки, розділити її на ділянки, щоб вода розподілялася рівномірно.

При мінімальних витратах можна отримати, дають хороший урожай, теплі і гарні грядки.

Використовуємо бордюрную стрічку для клумб

Найбільш часто Бордюрна стрічка застосовується при створенні квіткових клумб. Чи не складає труднощів, використовуючи цей огороджує матеріал, створювати квітники дуже цікавих форм, в тому числі і багатоярусні. Щоб організувати багатоярусний квітник, потрібно викопати поглиблення і занурити в нього половину ширини стрічки. Стрічку можна використовувати шириною від 20 до 50 см. Потім засипати грунтову суміш, ущільнити її і перейти до встановлення наступного ярусу. Потім, точно так же, створюються чергові яруси клумби. Після створення ярусів можна приступати до посадки квітів та декоративних рослин.

Для клумб часто застосовують садову гофровану і хвилясту стрічки. Стрічка надійно захищає клумбу від проникнення бур'янів, фактура стрічки наділяє клумбу оригінальністю, а велика гамма кольорів створює оригінальні композиції.

При клумбовому будівництві, слід пам'ятати, що для багаторічних рослин Бордюрна стрічка повинна бути більш поглибленою.


Посилання на Інтернет-Магазин: https://nasha-stroyka.com.ua/vse-dlya-sada/dekorativnoe-ograzhdenie/bordjyrnie-lenti/

23.03.2018 р.      


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Статті по розкрутці сайту ::

Пошукові механізми - як шукати в мережі

Вибір ключових слів

Обмін засланнями, навіщо це потрібно. Індекс Цитування

Корисне на сайті - застава успішного розкручування

Розкручування, шляхом розсилки вітальних листів

Контекстна реклама - що це таке

Скільки платити за розкручування сайту


:: Рекомендуємо ::


:: Статті, створення ::

Моменти, які слід врахувати при розробці сайту
Де взяти контент для свого сайту?
Як створюють веб-сторінки?
Як розмістити свій сайт на сервері?
Як написати веб-сторінку?
Огляд програм для перегляду веб-сторінок
Програма для створення сайтів

:: Реклама ::

+

 

 

 


Copyright © A-Site.info, 2007-2021