Інструкція по створенню сайту,
створити свій сайт безкоштовно

 

 Меню

Головна
Створення сайту
Програми\Скачати
Шаблони для сайта
Домени
Хостинг
Наш Форум, відвідайте
Терміни
Розкрутка
Обмін посиланнями
Контакти\про адміна
-
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Друзі/Посилання ::

AnzUA - Створення та розкрутка сайту.
Всі посилання
Каталог статтей
створити свій сайт
Цікаві статті,СЛА

Помочь потерпевшей стороне на стадии возбуждения уголовного дела; Многое зависит от объема и сложности уголовного дела. В любом случае, обратившись ко мне можете быть уверенны что получите качественного адвоката по делам уголовным за приемлемые деньги. Небольшая статья про уголовные дела и роли юриста по делам об уголовных преступлениях.

Возможные риски на финансовых рынках www.econbook.ru/finance/market | Загляните на интернет сайт общей геологии http://www.geologam.ru/ | купить земельный участок недорого купить

11849ffd

:: Статистика ::

Індекс цитування
Счетчик посетителей онлайн


:: Оголошення ::

До уваги всіх відвідувачів сайту. Статистика показує, що більшість переходів на наш сайт було здійснено через пошукову систему Гугл, в основному за пошуковим запитом "як створити свій сайт". Якщо ви саме цей відвідувач і реально хочете створити сайт, але покищо не зовсім знаєте як - пишіть мені допоможу чим зможу, або задавайте питання на форумі . Удачі!
===============
Форум міста Івано-Франківськ

 

 Моменти, які слід врахувати при розробці сайту.

Інтернет останнім часом має важливе значення в житті багатьох людей. Крім того, що компанії створюють свої Інтернет-ресурси для досягнення певних цілей, прості користувачі теж прикладають руки до веб-розробці. Проте не багато хто з них знають, а може просто не приділяють достатньої уваги моментів, які сприяють тривалому та успішному існуванню ресурсу в мережі Інтернет.

Частіше за все це відноситься до оформлення сайту із застосуванням анімації, фонових малюнків, малюнків великого розміру і скриптів. Дуже обережно треба ставитися до застосування анімації і не використовувати рядків, що біжать, які викликають роздратування відвідувачів. Однак не варто повністю відмовлятися від її застосування. Найбільш частими помилками початківців веб-майстрів є застосування бекграунду або яскравого і рельєфного фонового малюнка. Тим більше, неприпустимо розміщення на сторінках сайту різних за видом брекграундов, оскільки сайт має робитися за однієї матриці.

Яскраві, рельєфні фонові малюнки відволікають відвідувача від текстової інформації, а вони повинні полегшувати її читання. Крім того, малюнки великого розміру сприяють тривалої завантаженні сторінки у вікні браузера, що природно доставляє незручності відвідувачам. Однак найпоширенішою помилкою при веб-розробці є зміна статусного рядка, яку професійні дизайнери категорично не приймають.

Багато безкоштовні хостинги практикують в якості оплати розміщення своєї реклами на сторінках сайту, якому надають місце на сервері. Ця реклама представляється на сторінці сайту у вигляді pop-up вікна і гальмує завантаження сайту. Мало хто з користувачів приділяє увагу інформацією цього вікна. Більшість віддає перевагу позбутися від нього шляхом закриття вікна. Це пов'язано з психологією людини, який вважає за краще закрити об'єкт, який він не викликав. Використання pup-up вікна в корпоративних сайтах сприятливо, якщо його відвідувачі зацікавлені в інформації, наданої в цьому вікні.

Крім цього, при розробці сайту необхідно враховувати обсяг графіки, яка значно навантажує канал відвідувачів, основна маса яких підключена до мережі Інтернет через звичайний модем. Розміщення більше трьох лічильників, які фіксують відвідувачів теж гальмують завантаження сайту. Оптимальним є розміщення двох лічильників, а більш повну статистику може надати безкоштовний сервіс HotLog. На завантаження сторінки також впливає її завантаженість банерами.

При розробці сайту важливу роль грає кількість кнопок на панелі навігації. Оптимальним є п'ять кнопок меню, а вже більше їх число ускладнює запам'ятовування розділів сайту. Крім того, кнопки, виконані в графічному вигляді, ускладнюють завантаження сайту, а якщо врахувати, що багато відвідувачів просто відключають відображення графіки в настройках браузера для економії часу, то відповідно вони не побачать плоди вашої праці. Тому для їх відображення необхідно застосовувати атрибут «alt =».

Неефективним вважається використання в дизайні сайту більше трьох основних кольорів. Порушення цього правила призводить до строкатості колірної гами і її неоковирне. Крім того, досить важко досягти гармонії всіх елементів дизайну сторінки. Якщо врахувати ці моменти, то створення сайтів буде проходити безпомилково.

 


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Статті по розкрутці сайту ::

Пошукові механізми - як шукати в мережі

Вибір ключових слів

Обмін засланнями, навіщо це потрібно. Індекс Цитування

Корисне на сайті - застава успішного розкручування

Розкручування, шляхом розсилки вітальних листів

Контекстна реклама - що це таке

Скільки платити за розкручування сайту


:: Рекомендуємо ::


:: Статті, створення ::

Моменти, які слід врахувати при розробці сайту
Де взяти контент для свого сайту?
Як створюють веб-сторінки?
Як розмістити свій сайт на сервері?
Як написати веб-сторінку?
Огляд програм для перегляду веб-сторінок
Програма для створення сайтів

:: Реклама ::

+

 

 

 


Copyright © A-Site.info, 2007-2021