Інструкція по створенню сайту,
створити свій сайт безкоштовно

 

 Меню

Головна
Створення сайту
Програми\Скачати
Шаблони для сайта
Домени
Хостинг
Наш Форум, відвідайте
Терміни
Розкрутка
Обмін посиланнями
Контакти\про адміна
-
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Друзі/Посилання ::

AnzUA - Створення та розкрутка сайту.
Всі посилання
Каталог статтей
створити свій сайт
Цікаві статті,СЛА

11849ffd

:: Статистика ::

Індекс цитування
Счетчик посетителей онлайн


:: Оголошення ::

До уваги всіх відвідувачів сайту. Статистика показує, що більшість переходів на наш сайт було здійснено через пошукову систему Гугл, в основному за пошуковим запитом "як створити свій сайт". Якщо ви саме цей відвідувач і реально хочете створити сайт, але покищо не зовсім знаєте як - пишіть мені допоможу чим зможу, або задавайте питання на форумі . Удачі!
===============
Форум міста Івано-Франківськ

 

КРОМКА МЕЛАМІНУ ДЛЯ МЕБЛІВ

Меблева кромка не тільки надає меблям закінчений вигляд, але і захищає краї від відколів, зламів і інших зовнішніх впливів. У деяких випадках вона перешкоджає виділенню шкідливих речовин в навколишнє середовище, наприклад, це стосується ЛДСП, необроблені краї якої здатні виділяти формальдегід. Розрізняються такі стрічка в першу чергу по типу матеріалу.

Однім з найважливіших етапів облицювання меблів є обробка її торців. Процес обробки відбувається за допомогою меблевої кромки. Вона являє собою стрічку, яка клеїться на торцеві частини елементів меблів, створені з ДСП і інших, подібних до цього, матеріалів.

Такая меламиновая кромка є далеко не самої «товстої», її товщина може коливатися в межах 0,2 до 0,4 міліметрів, в той час як товщина пластикової може досягати 1 сантиметра, що досить часто псує зовнішнє враження від оформлення торців меблів. При окремої покупці кромки варто звернути увагу на наявність клейової основи на її поверхні, інакше приклеїти матеріал буде вельми непросто. Захисна стрічка може бути гладкою або тисненої, а також шорсткою. Особливість даного матеріалу полягає в тому, що папір при створенні кінцевого продукту просочується смолою меламіну.

Найбільш популярним, сучасним і екологічно чистим матеріалом для облицювання торців меблів є меламиновая кромка. Вона виготовляється зі спеціалізованого виду паперу, щільність якої складає в середньому 120 грам на квадратний метр, в той час як щільність звичайного паперу ледь досягає 80 грам на квадратний метр. Зовнішній шар паперу декорований, найбільш часто використовується декор «під дерево». Основою для такого виробу служить папірусна папір в один або кілька шарів, в останньому випадку меламиновая кромка буде називатися багатошарової. На поверхню стрічки, зазвичай, наноситься невеликий шар лаку, який згодом стане на заваді випаровуванню смоли.


- February 14 2019
     


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Статті по розкрутці сайту ::

Пошукові механізми - як шукати в мережі

Вибір ключових слів

Обмін засланнями, навіщо це потрібно. Індекс Цитування

Корисне на сайті - застава успішного розкручування

Розкручування, шляхом розсилки вітальних листів

Контекстна реклама - що це таке

Скільки платити за розкручування сайту


:: Рекомендуємо ::


:: Статті, створення ::

Моменти, які слід врахувати при розробці сайту
Де взяти контент для свого сайту?
Як створюють веб-сторінки?
Як розмістити свій сайт на сервері?
Як написати веб-сторінку?
Огляд програм для перегляду веб-сторінок
Програма для створення сайтів

:: Реклама ::

+

 

 

 


Copyright © A-Site.info, 2007-2022