Інструкція по створенню сайту,
створити свій сайт безкоштовно

 

 Меню

Головна
Створення сайту
Програми\Скачати
Шаблони для сайта
Домени
Хостинг
Наш Форум, відвідайте
Терміни
Розкрутка
Обмін посиланнями
Контакти\про адміна
-
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Друзі/Посилання ::

AnzUA - Створення та розкрутка сайту.
Всі посилання
Каталог статтей
створити свій сайт
Цікаві статті,СЛА

Индивидуалки Оренбурга ждут вас в гости! Есть в мире, и в том числе в нашем городе, совсем другие девушки и совершенно другой уровень секс-услуг. Это - индивидуалки г. Оренбург. Чем же отличаются индивидуалки в Оренбурге?

Мануалы по обслуживанию и ремонту автомашин Audi 100 C3 | Интересные статьи об устройстве звезд на этой странице www.hypernova.ru/zvezd/world

11849ffd

:: Статистика ::

Індекс цитування
Счетчик посетителей онлайн


:: Оголошення ::

До уваги всіх відвідувачів сайту. Статистика показує, що більшість переходів на наш сайт було здійснено через пошукову систему Гугл, в основному за пошуковим запитом "як створити свій сайт". Якщо ви саме цей відвідувач і реально хочете створити сайт, але покищо не зовсім знаєте як - пишіть мені допоможу чим зможу, або задавайте питання на форумі . Удачі!
===============
Форум міста Івано-Франківськ

 

  Вибір Хостингу. Як вибрати Хостинг для сайту.

 Для того, щоб Ваш сайт був видний в Інтернет, треба його розмістити на дисковому просторі у якого-небудь Провайдера, який постійно підключений до Інтернет. Тоді Ваш сайт буде доступний для відвідувачів Інтернету 24 години в добу.

 ХОСТИНГ - оренда дискового простору у Провайдера для розміщення Вашого сайту.
   Веб-сервер-хостинг (або віртуальний хостинг) - це розміщення веб-сайтів клієнтів на серверах Хостинг-провайдер і набір послуг з підтримки апаратного і програмного забезпечення. При цьому провайдер бере на себе відповідальність за належне функціонування сервера, забезпечує своєчасне оновлення програмного забезпечення. У послуги хостингу так-же, зазвичай, входить служба підтримки. Хостинг ділиться на ПЛАТНИЙ і БЕЗКОШТОВНИЙ. Безкоштовний хостинг підійде для простих домашніх сайтів. Для середніх і крупних сайтів необхідний платний хостинг.

  Безкоштовний хостинг. Підходить для простих сайтів. При безкоштовному хостингу Вам надається місце для розміщення сайту на одному з крупних серверів. Зазвичай на кожному сайті, розміщеному на такому сервері, хостери вішають свій рекламний банер. Безкоштовно сайт можна розмістити на: narod.ru, mail.ru, agava.ru, holm.ru і ін. Але пам'ятаєте, що розмістивши свій сайт на безкоштовному Хостингу, Ваш сайт при підрахунку тіц - не враховуватиметься і посилання з нього на інші сайти також не враховуватимуться, багато сайтів з Вами не захочуть мати справи (обмін посиланнями, деякі партнерські програми, покази банерів і т.д.), якщо Ви, звичайно не опишете свій сайт в Каталозі Яндекса, що коштує декілька сотень доларів.

  Платний Хостинг - якщо Ви хочете мати в Інтернеті серйозний свій проект (сайт) на тривалий термін, а не на один - два місяці, раджу відразу подумати про покупку Домена 2-го рівня і платного Хостингу, що обійдеться Вам на 1 рік (потім можна продовжити) у деяких Хостінг-провайдеров, не більше 1 тис. крб. (можна спершу купити на 3 місяці або на полгода). На нашому сайті нижче на цій сторінці представлений список найкращих і недорогих Хостінг-провайдеров.

  Дисковий простір вимірюється в Мегабайтах. Одна сторінка тексту займає зазвичай до 10 Кілобайт. Одне фото займає приблизно 100 Кілобайт. 100 Кілобайт - це 1/10 Мегабайта, тобто на 1 Мегабайті Дискового простору можна розмістити приблизно 10 фотографій або 100 сторінок тексту. Шляхом нескладних обчислень виберіть самі, який розмір Дискового простору Вам потрібний, але завжди думайте про майбутнє. Вибирайте Дисковий простір більше, оскільки надалі Вам доведеться редагувати свій сайт, додавати інформацію, посилання інших сайтів, партнерські програми і так далі.

   Вибір Хостингу для сайту.
 Нижче Ви можете вибрати для свого сайту найбільш відповідний професійний хостинг, підібрати і зареєструвати Доменне ім'я. Всі представлені в списку компанії перевірені. Краще вибирайте відразу Хостинг з PHP і іншими послугами, оскільки незабаром Вам захоче більший.

1. SPACEWEB.RU - один з найякісніших і недорожчих платних хостінгов. Ціна в місяць - від 21,67 крб. (знижки при оплаті за 1 рік і більш). При замовленні хостингу домен Ви отримаєте безкоштовно в подарунок. Безкоштовний хостинг для тестування - 15 днів. Зручна і зрозуміла панель управління сайтом. Консруктори сайтів, безкоштовні CMS (системи управління сайтом) - Mambo, Joomla, hostcms, Webdirector, Drupal, форум phpbb, Gallery - галерея зображень. За допомогою цих конструкторів сайту, Ви зможете самі зробити собі сайт, злегка змінивши дизайн. Розмір дискового простору - від 75 до 1500 Мб. Необмежена кількість піддоменів. На всіх тарифних планах - необмежений трафік, WEB-интерфейс пошти, перевірка пошти на віруси і спам, автовідповідачі, Php3/php4/php5, PERL, PYTHON, C, SSI, FTP доступ, WAP, CGI, MYSQL, передвстановлені скрипти. Цілодобова служба підтримки. При перенесенні сайту - безкоштовний хостинг 3 місяці.

2. HT-SYSTEMS.RU - відмінний сервіс і надійний професійний Хостинг. Зручний вибір тарифного плану під Ваш сайт. Розмір дискового простору - від 150 Мб до 14850 Мб. Безкоштовні домени. На всіх тарифних планах - необмежений трафік, зручна панель управління, піддомени - необмежено, парковка доменів, FTP доступ, SSH, Cron, CGI, Backup, Поштовий web-интерфейс, SSI, Perl, PHP, MYSQL, підтримка WAP, відмінна служба техподдержки.

3. AGAVA.ru - дуже якісний хостинг. Ціна в місяць - від 4 у.о. Дисковий простір - від 200 Мб до 25гб. На всіх тарифних планах - необмежений трафік, антивірус, Pop3, SMTP, FTP-доступ, спам-фільтр, необмежена к-ть поштових аккаунтов. Панель управління, підтримка CGI, Perl, PHP, SSI, MYSQL, SSH. Безкоштовні домени.

 Для оформлення послуг і оплати Домена і Хостингу, а також для покупок і інших розрахунків в Інтернет, Вам треба буде відкрити рахунок в платіжній Інтернет системі Webmoney, всі Хостінг-провайдери приймають платежі через цю систему. Відкриття рахунку безкоштовне на сайті www.webmoney.ru

Якщо наші поради із створення свого сайту Вам допомогли, ми будемо Вам дуже вдячні, якщо Ви поставите на своєму сайті посилання на наш сайт!


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Статті по розкрутці сайту ::

Пошукові механізми - як шукати в мережі

Вибір ключових слів

Обмін засланнями, навіщо це потрібно. Індекс Цитування

Корисне на сайті - застава успішного розкручування

Розкручування, шляхом розсилки вітальних листів

Контекстна реклама - що це таке

Скільки платити за розкручування сайту


:: Рекомендуємо ::


:: Статті, створення ::

Моменти, які слід врахувати при розробці сайту
Де взяти контент для свого сайту?
Як створюють веб-сторінки?
Як розмістити свій сайт на сервері?
Як написати веб-сторінку?
Огляд програм для перегляду веб-сторінок
Програма для створення сайтів

:: Реклама ::

+

 

 

 


Copyright © A-Site.info, 2007-2021