Інструкція по створенню сайту,
створити свій сайт безкоштовно

 

 Меню

Головна
Створення сайту
Програми\Скачати
Шаблони для сайта
Домени
Хостинг
Наш Форум, відвідайте
Терміни
Розкрутка
Обмін посиланнями
Контакти\про адміна
-
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Друзі/Посилання ::

AnzUA - Створення та розкрутка сайту.
Всі посилання
Каталог статтей
створити свій сайт
Цікаві статті,СЛА

Автокраны «Клинцы» 5 млн. руб. Аскет-Авто - официальный дилер Клинцовского автокранового завода. Преимущества нашего предложения на автокраны «Клинцы» перед конкурентными:11849ffd

:: Статистика ::

Індекс цитування
Счетчик посетителей онлайн


:: Оголошення ::

До уваги всіх відвідувачів сайту. Статистика показує, що більшість переходів на наш сайт було здійснено через пошукову систему Гугл, в основному за пошуковим запитом "як створити свій сайт". Якщо ви саме цей відвідувач і реально хочете створити сайт, але покищо не зовсім знаєте як - пишіть мені допоможу чим зможу, або задавайте питання на форумі . Удачі!
===============
Форум міста Івано-Франківськ

 

Як готувати Хамон?

Якщо запитати, з чим асоціюється у вас Іспанія, багато хто назве кориду, фламенко, хтось скаже пристрасть, експресія і чуттєвість. А хтось згадає про хамон - гастрономічний шедевр цієї приголомшливої країни. Все про його історії і правилах приготування розповість ХОЧУ.     

Назвати хамон просто іспанської закускою або шинкою - грубо і неосвічене. Це - гордість і скарб іспанців, їх дивовижною і знаменитої своїми шедеврами кухні. Хамон - це делікатес, який займає гідне місце в меню практично всіх ресторанів світу. Задню ногу свині піддають соління, потім сушці і в'ялену. Все це проводиться в певних умовах, при дотриманні режимів вологості і температур. У хамоні мінімальний вміст холестерину, і у себе на батьківщині, в Іспанії, він найбільш уживаний м'ясний продукт.

Історія Хамона почалася більше 2000 тисяч років тому. За однією з версій технологія його приготування з'явилася завдяки прагненню європейців уберегти і зберегти продукти, використовуючи сіль як консервант. Подібним способом приготоване м'ясо було часом єдиною їжею в бідних і великих сім'ях. Інша версія, заснована на народних легендах, полягає в тому, що смак просоленій свинини іспанці дізналися після того, як виловили порося, який тонув у річці. Вона брала свій початок в солоному джерелі, і порося, борсається в ній досить тривалий час просочився сіллю.
Цим ласощами прикрашали столи римських імператорів, хамон входив в обов'язковий раціон іспанських воїнів і римських легіонерів. Але що є найціннішим і важливим, записані в ті часи рецепти і правила приготування хамона, збереглися до наших днів, практично без істотних змін і правок.

01.02.2017 р.      


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Статті по розкрутці сайту ::

Пошукові механізми - як шукати в мережі

Вибір ключових слів

Обмін засланнями, навіщо це потрібно. Індекс Цитування

Корисне на сайті - застава успішного розкручування

Розкручування, шляхом розсилки вітальних листів

Контекстна реклама - що це таке

Скільки платити за розкручування сайту


:: Рекомендуємо ::


:: Статті, створення ::

Моменти, які слід врахувати при розробці сайту
Де взяти контент для свого сайту?
Як створюють веб-сторінки?
Як розмістити свій сайт на сервері?
Як написати веб-сторінку?
Огляд програм для перегляду веб-сторінок
Програма для створення сайтів

:: Реклама ::

+

 

 

 


Copyright © A-Site.info, 2007-2021