Інструкція по створенню сайту,
створити свій сайт безкоштовно

 

 Меню

Головна
Створення сайту
Програми\Скачати
Шаблони для сайта
Домени
Хостинг
Наш Форум, відвідайте
Терміни
Розкрутка
Обмін посиланнями
Контакти\про адміна
-
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Друзі/Посилання ::

AnzUA - Створення та розкрутка сайту.
Всі посилання
Каталог статтей
створити свій сайт
Цікаві статті,СЛА

11849ffd

:: Статистика ::

Індекс цитування
Счетчик посетителей онлайн


:: Оголошення ::

До уваги всіх відвідувачів сайту. Статистика показує, що більшість переходів на наш сайт було здійснено через пошукову систему Гугл, в основному за пошуковим запитом "як створити свій сайт". Якщо ви саме цей відвідувач і реально хочете створити сайт, але покищо не зовсім знаєте як - пишіть мені допоможу чим зможу, або задавайте питання на форумі . Удачі!
===============
Форум міста Івано-Франківськ

 

Курси англійської мови у Львові

Вчити англійську граматику чи ні?

Існує дві полярні думки з приводу необхідності вивчення граматики англійської мови.

Перша думка з приводу вивчення граматики англійської мови можна умовно назвати академічним, тому що воно типово для англійських курсів, шкіл і інститутів. Згідно з цим думку, англійська мова без освоєння англійської граматики вивчити неможливо, або, по крайній мірі, таке знання англійської мови буде безграмотним.

Друге полярне думку з приводу вивчення граматики англійської мови можна умовно назвати альтернативним, тому що воно формується в результаті незадоволеності результатами академічної освіти, і успішного прориву в оволодінні англійською мовою, завдяки самостійних занять.

На мій погляд, обидви ці думки щодо необхідності вивчати граматику англійської мови є крайніми і перекрученими. Правильна точка зору знаходиться десь посередині, ближче до альтернативного думку.
Допомогти вивчити граматику вам допоможуть курси англійської львів, всі деталі ви можете дізнатися, якщо перейдете за посиланням http://americanenglish.ua/ua/shkoly/shkola-u-lvovi

Недоліки академічного погляду на необхідність вивчення англійської граматики.

У навчальних закладах вивчення граматики англійської мови надають надто багато уваги. У гонитві за грамотністю забувають про те, що граматика потрібна в основному для того, щоб контролювати і коригувати навички вільного володіння англійською мовою. Але тому що робота над англійською граматикою поглинає в навчальних закладах більшу частину часу, практичні навички володіння англійською мовою залишаються в інфантильному стані. Виходить досить комічна ситуація: сідло купили - а кінь немає, і їздити нема на чому :)

Звичайно, це робиться не через злого умислу. Просто вивчення граматики англійської мови вважається найскладнішою частиною навчання, і тому, через нестачу навчальних годин, саме їй приділяється основний час. Передбачається, що більш просту частину роботи - напрацювання практичних навичок володіння англійською мовою - учень виконає самостійно. Але! Учні вивчають не лише англійську мову, і вільного часу у них часом не вистачає навіть на виконання домашніх завдань з англійської граматики.

Недоліки альтернативного погляду на вивчення граматики англійської мови.

По закінченню навчальних закладів більшість учнів виявляє наступне:

- вони насилу читають англійські неадаптовані тексти;
- вони дуже погано вловлюють англійську мову на слух;
- їм досить важко говорити по-англійськи на вільні теми.

І це при тому, що вони дуже часто володіють граматикою англійської мови краще, ніж носії англійської мови, яких вони не розуміють. Але ж вони мріяли саме про перерахованих вище навичках.

Більшість при цьому розчароване махає рукою, але ті, кому англійська мова дійсно потрібен, починають «гризти» англійські тексти, вслухатися в англійську мову, і намагатися напрацьовувати свої англійські розмовні фрази. При цьому у них немає ні часу, ні бажання на заняття англійською граматикою.

В результаті, їм вдається досягти бажаного, і у них формується думка, що англійська граматика для вивчення англійської мови взагалі не потрібна. Але! Адже вони до цього вивчали граматику англійської мови, і у них була база, яка дозволила їм швидко просуватися вперед.

Якщо ви будете вивчати англійську мову без знання будь-яких правил, ви зіткнетеся з труднощами, пов'язаними з тим, що вам буде нелегко зрозуміти, чому деякі фрази і слова будуються і вживаються саме так, а не інакше. Це не є непереборною перешкодою, але на самостійне усвідомлення багатьох тонкощів англійської мови у вас піде невиправдано багато часу. Набагато розумніше прояснювати незрозумілі ситуації за допомогою довідника з граматики англійської мови.

18.10.2017 р.      


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Статті по розкрутці сайту ::

Пошукові механізми - як шукати в мережі

Вибір ключових слів

Обмін засланнями, навіщо це потрібно. Індекс Цитування

Корисне на сайті - застава успішного розкручування

Розкручування, шляхом розсилки вітальних листів

Контекстна реклама - що це таке

Скільки платити за розкручування сайту


:: Рекомендуємо ::


:: Статті, створення ::

Моменти, які слід врахувати при розробці сайту
Де взяти контент для свого сайту?
Як створюють веб-сторінки?
Як розмістити свій сайт на сервері?
Як написати веб-сторінку?
Огляд програм для перегляду веб-сторінок
Програма для створення сайтів

:: Реклама ::

+

 

 

 


Copyright © A-Site.info, 2007-2022