Інструкція по створенню сайту,
створити свій сайт безкоштовно

 

 Меню

Головна
Створення сайту
Програми\Скачати
Шаблони для сайта
Домени
Хостинг
Наш Форум, відвідайте
Терміни
Розкрутка
Обмін посиланнями
Контакти\про адміна
-
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Друзі/Посилання ::

AnzUA - Створення та розкрутка сайту.
Всі посилання
Каталог статтей
створити свій сайт
Цікаві статті,СЛА

крафтовое разливное пиво Пивоварня Blonder Beer предлагает купить разливное пиво оптом в Тюмени. Широкий ассортимент, низки цены, качеств.

Смотрите выпускной альбом для 9 класса тут. | купить каталог медицинского оборудования | Руководства по ремонту легковых автомобилей Опель Омега А www.OpelBook.ru/omega/A

11849ffd

:: Статистика ::

Індекс цитування
Счетчик посетителей онлайн


:: Оголошення ::

До уваги всіх відвідувачів сайту. Статистика показує, що більшість переходів на наш сайт було здійснено через пошукову систему Гугл, в основному за пошуковим запитом "як створити свій сайт". Якщо ви саме цей відвідувач і реально хочете створити сайт, але покищо не зовсім знаєте як - пишіть мені допоможу чим зможу, або задавайте питання на форумі . Удачі!
===============
Форум міста Івано-Франківськ

 

 Вибір Домена. Як вибрати Домен для сайту.

  ДОМЕН - ім'я Вашого сайту.
  Домени бувають 1-го, 2-го, 3-го і так далі рівнів. Всі домени унікальні, два однакових бути не може. Домени першого рівня: наприклад, com, net, ru, info, biz, uа, de і так далі Під цими доменами існують домени другого рівня, наприклад, gogle.com або rambler.ru, третього рівня: banner.org.ru, soft.narod.ru, shops.com.ua, banner.kiev.ua і так далі Домени першого рівня діляться на дві групи: територіальні (ru, ua, de, us і так далі) і внетерріторіальниє (com, org, net і так далі). Домени першого рівня називають ще зонами. Наприклад, всі домени будь-якого рівня в географічній зоні .RU відносяться до Росії. На будь-якому з доменів першого рівня кожен охочий може зареєструвати домен другого рівня. Багато Хостінг-провайдери надають Домен другого рівня .ru, .com, .net, .org, .ws, .info і так далі БЕЗКОШТОВНО при замовленні у них Хостингу. Вибір імені сайту (доменного імені). Приділите особливу увагу вибору імені для Вашого сайту. Вибирайте прості і такі, що легко запам'ятовуються імена. Це дуже важливий момент в процесі розкручування Інтернет-ресурсу. Вдало вибране ім'я (URL, тобто адреса, по якій відвідувачі приходитимуть на Ваш сайт), що запам'ятовується, може послужити хорошою рекламою, може дати Вам додаткові переваги в порівнянні з сайтами конкурентів, що мають аналогічний зміст.

 Підбір Домена.

Декілька порад при підборі Домена.
 Не пишіть "www." перед доменним ім'ям. "www." - це ім'я хоста, а не домена.
Можна використовувати символи: 0-9, a-z і "-". Підкреслення (_) і пропуски в доменних іменах не підтримуються.
 Мінімальна довжина домена складає 2 символи, максимальна - 57 символів.
Доменне ім'я не може містити дефіси і букви, якщо його довжина не перевищує 2 символів.
 Доменне ім'я не може починатися або закінчуватися на дефіси або містити два дефіси підряд. Доменне ім'я може містити дефіси, але вони не повинні розташовуватися поруч (так: "--") і не можуть починати або завершувати доменне ім'я, наприклад "-asite.info" неправильне, оскільки починається з дефіса.
 Доменне ім'я може містити тільки алфавітні букви і дефіси. Доменні імена можуть складатися тільки з цифр, букв і дефісів - це означає, що ніяких кружків, ком і інших символів пунктуації бути не повинно. Часто користувачі починають домен з "www." - це не частка домена і її не потрібно використовувати.

Якщо наші поради із створення свого сайту Вам допомогли, ми будемо Вам дуже вдячні, якщо Ви поставите на своєму сайті посилання на наш сайт!

 


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Статті по розкрутці сайту ::

Пошукові механізми - як шукати в мережі

Вибір ключових слів

Обмін засланнями, навіщо це потрібно. Індекс Цитування

Корисне на сайті - застава успішного розкручування

Розкручування, шляхом розсилки вітальних листів

Контекстна реклама - що це таке

Скільки платити за розкручування сайту


:: Рекомендуємо ::


:: Статті, створення ::

Моменти, які слід врахувати при розробці сайту
Де взяти контент для свого сайту?
Як створюють веб-сторінки?
Як розмістити свій сайт на сервері?
Як написати веб-сторінку?
Огляд програм для перегляду веб-сторінок
Програма для створення сайтів

:: Реклама ::

+

 

 

 


Copyright © A-Site.info, 2007-2022