Інструкція по створенню сайту,
створити свій сайт безкоштовно

 

 Меню

Головна
Створення сайту
Програми\Скачати
Шаблони для сайта
Домени
Хостинг
Наш Форум, відвідайте
Терміни
Розкрутка
Обмін посиланнями
Контакти\про адміна
-
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Друзі/Посилання ::

AnzUA - Створення та розкрутка сайту.
Всі посилання
Каталог статтей
створити свій сайт
Цікаві статті,СЛА

ЭЦП (электронная подпись) для участия в торгах и тендерах (конкурсах) Уверенность в результате приходит, когда квалифицированные специалисты берут на себя бремя сопровождение участия в тендерах, в частности, в аукционах. Компания «Аукционный дом «ПетровЪ» располагает командой юристов и инженерным отделом для эффективной помощи клиентам в участии в торгах и тендерах в сфере государственных закупок в полном соответствии с федеральными законами 44-ФЗ и 223-ФЗ. Мы сопровождаем участие в тендерах Москвы, Подмосковья и других регионов России.

заказать дешево Выпускной альбом для детского сада | Создание действующих моделей в домашних условиях Modelizd.ru | виды лилий

ххх фото галереи 11849ffd

:: Статистика ::

Індекс цитування
Счетчик посетителей онлайн


:: Оголошення ::

До уваги всіх відвідувачів сайту. Статистика показує, що більшість переходів на наш сайт було здійснено через пошукову систему Гугл, в основному за пошуковим запитом "як створити свій сайт". Якщо ви саме цей відвідувач і реально хочете створити сайт, але покищо не зовсім знаєте як - пишіть мені допоможу чим зможу, або задавайте питання на форумі . Удачі!
===============
Форум міста Івано-Франківськ

 

 Де брати контент для сайту?

Одвічне питання початківців сайтобудівельників. А дійсно, здавалося б, з темою визначилися, як і дизайн сайту напоготові, а де текст брати - не відомо ...
Ну тоді давайте думати разом;)

Тож є 3 варіанти:

Варіант1. Скопіювати з інших сайтів. Абсолютно провальний спосіб. Поясню чому.

По-перше, Ви втрачаєте унікальності. Ви будете зобов'язані ставити повне ім'я та прізвище автора, адресу його сайту, щоб не порушувати авторських прав. Люди будуть заходити на Ваш сайт, читати чужі статті і авторитет буде рости не Ваш, а автора даної статті. І люди не подивляться, наскільки красивий у Вас сайт.

По-друге, у Вас є ризик втратити будь-яку довіру і повагу до Вас. Уявіть: відвідувач заходить на Ваш сайт і думає: «А що мені на цьому сайті робити? Цю інформацію я і на сайті автора можу прочитати. А тут нічого нового я не знайду! ». У цьому випадку, як і в першому, Ви будете втрачати дуже багато відвідувачів.

По-третє, пошукові системи не поважають сайти, які складаються з чужого контенту. Тому, в такому випадку, відвідувачів з пошукових систем Вам не бачити.

Варіант2. Купувати статті на біржах контенту.
Непоганий спосіб, якщо гроші є, а часу на написання немає. У цьому випадку Ви за невелику плату отримуєте унікальну статтю, тобто ту, якої ще не на одному сайті не було.
Непогана біржа тут: http://www.textsale.ru/

Варіант3. Писати самому. Найкращий варіант. Чому?

По-перше, Ви викладаєте власні думки у Своєму власному стилі. А відвідувачі дуже це цінують, дуже ... Індивідуальність і неповторність віталися в усі часи. Думаю Ви не будете сперечатися?

По-друге, Ви знаєте, про що пишіть. Іншими словами, Ви «відповідаєте за Свій базар» і на всі питання, пов'язані з написаною Вами інформацією, Ви зможете відповісти, бо кожну букву Ви особисто набирали на клавіатурі. Думаю, суть зрозуміла.

По-третє, пошукові системи дуже люблять сайти з унікальним контентом, тому унікальність тексту ставиться мало не на чільне розкрутки сайту. Тому, якщо Ваш контент унікальний, процес розкручування Вашого сайту буде легше і швидше.

Ось, власне і все, що я сьогодні хотів сказати.
До нових зустрічей!

 


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Статті по розкрутці сайту ::

Пошукові механізми - як шукати в мережі

Вибір ключових слів

Обмін засланнями, навіщо це потрібно. Індекс Цитування

Корисне на сайті - застава успішного розкручування

Розкручування, шляхом розсилки вітальних листів

Контекстна реклама - що це таке

Скільки платити за розкручування сайту


:: Рекомендуємо ::


:: Статті, створення ::

Моменти, які слід врахувати при розробці сайту
Де взяти контент для свого сайту?
Як створюють веб-сторінки?
Як розмістити свій сайт на сервері?
Як написати веб-сторінку?
Огляд програм для перегляду веб-сторінок
Програма для створення сайтів

:: Реклама ::

+

 

 

 


Copyright © A-Site.info, 2007-2021