Інструкція по створенню сайту,
створити свій сайт безкоштовно

 

 Меню

Головна
Створення сайту
Програми\Скачати
Шаблони для сайта
Домени
Хостинг
Наш Форум, відвідайте
Терміни
Розкрутка
Обмін посиланнями
Контакти\про адміна
-
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Друзі/Посилання ::

AnzUA - Створення та розкрутка сайту.
Всі посилання
Каталог статтей
створити свій сайт
Цікаві статті,СЛА

проверить на плагиат У обычного студента есть возможность проверить свою работу на уникальность в бесплатном Антиплагиате — на сайте www.antiplagiat.ru после прохождения регистрации, однако при проверке в системе Антиплагиат.вуз преподавателем, уникальность работы будет значительно ниже, чем в бесплатной версии. Обычно — примерно на 30%. То есть при 70% уникальности в бесплатной версии, в Антиплагиат.вуз будет всего около 40%.11849ffd

:: Статистика ::

Індекс цитування
Счетчик посетителей онлайн


:: Оголошення ::

До уваги всіх відвідувачів сайту. Статистика показує, що більшість переходів на наш сайт було здійснено через пошукову систему Гугл, в основному за пошуковим запитом "як створити свій сайт". Якщо ви саме цей відвідувач і реально хочете створити сайт, але покищо не зовсім знаєте як - пишіть мені допоможу чим зможу, або задавайте питання на форумі . Удачі!
===============
Форум міста Івано-Франківськ

 

Системи охоронної та пожежної сигналізації

Така безпечність часом дорого нам обходиться. Занадто пізно розуміємо, що в одну мить так легко можна втратити все, що створювалося роками. Ну, а про важливість людського життя і говорити нічого: вона безцінна. Ось тут і починаєш розуміти, наскільки важливу функцію в нашому житті виконує охоронна і пожежна сигналізація.

Інтернет-магазин Фортер пропонує широкий вибір на сучасні охоронні сигналізації, їх системи і комплектуючі. Для кожного клієнта ми підберемо оптимальну модель, по самій вигідною ціною. Охранные системы для дачи дозволить Вам не тільки убезпечити будинок, але і зберегти Ваш душевний спокій і гаманець. Ознайомтеся з нашим асортиментом і переконайтеся в тому, що наші ціни - дуже демократичні. Та й повірте, набагато дешевше купити охоронну сигналізацію сьогодні, ніж завтра понести десятикратні збитки.

Охоронна сигналізація, а точніше перші її прототипи з'явилися в першій половині XX століття. Це була система, в основі якої знаходилися електронні компоненти. Потреби суспільства в ефективному захисту життя і майна людини стимулювали еволюцію систем оповіщення. З'явився стільниковий зв'язок, а з нею - можливість віддаленого контролю об'єктів, що охороняються.

В кінці 90-х рр. починають активніше застосовуватися GSM-модулі. Істотно знижується їх вартість. У зв'язку з цим, охоронна сигналізація ставати доступною для придбання всім бажаючим убезпечити себе, свій будинок або бізнес.

А коли ж почалася історія пожежної сигналізації? Першим зразком стала електрична сигналізація, в роботі якої застосували телеграфний апарат Морзе (1851 г.). А в 1902 році запатентували тепловий сповіщувач. Масове використання пожежних сигналізацій почалося в середині минулого століття.

01.02.2017 р.      


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Статті по розкрутці сайту ::

Пошукові механізми - як шукати в мережі

Вибір ключових слів

Обмін засланнями, навіщо це потрібно. Індекс Цитування

Корисне на сайті - застава успішного розкручування

Розкручування, шляхом розсилки вітальних листів

Контекстна реклама - що це таке

Скільки платити за розкручування сайту


:: Рекомендуємо ::


:: Статті, створення ::

Моменти, які слід врахувати при розробці сайту
Де взяти контент для свого сайту?
Як створюють веб-сторінки?
Як розмістити свій сайт на сервері?
Як написати веб-сторінку?
Огляд програм для перегляду веб-сторінок
Програма для створення сайтів

:: Реклама ::

+

 

 

 


Copyright © A-Site.info, 2007-2021