Інструкція по створенню сайту,
створити свій сайт безкоштовно

 

 Меню

Головна
Створення сайту
Програми\Скачати
Шаблони для сайта
Домени
Хостинг
Наш Форум, відвідайте
Терміни
Розкрутка
Обмін посиланнями
Контакти\про адміна
-
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Друзі/Посилання ::

AnzUA - Створення та розкрутка сайту.
Всі посилання
Каталог статтей
створити свій сайт
Цікаві статті,СЛАаэропорт сыктывкар | Доставка букетов барнаул бесплатная доставка цветов по барнаулу.

Арендованные и вечные ссылки в WebGardenПродажа арендованных и вечных ссылок в WebGarden. Посадите ссылки в нашем саду, и собирайте щедрый урожай прибыли! 11849ffd

:: Статистика ::

Індекс цитування
Счетчик посетителей онлайн


:: Оголошення ::

До уваги всіх відвідувачів сайту. Статистика показує, що більшість переходів на наш сайт було здійснено через пошукову систему Гугл, в основному за пошуковим запитом "як створити свій сайт". Якщо ви саме цей відвідувач і реально хочете створити сайт, але покищо не зовсім знаєте як - пишіть мені допоможу чим зможу, або задавайте питання на форумі . Удачі!
===============
Форум міста Івано-Франківськ

 

  Як зробити сайт. Створення web сайту.

   Перед тим, як створити свій сайт подумайте - про кількість людей, що цікавляться даною темою, про кількість сайтів-конкурентів. Бажана щоденна підтримка сайту в актуальному стані. Треба постійно стежити за своєчасним оновленням ресурсу і видаленням з сайту сторонньої, недостовірної або застарілої інформації.

  З чого почати створення web сайту.

  1. Рекомендую Вам спочатку знайти в інеті закачати  "Учебник HTML для начинающих" . Він написаний дуже доступно і зрозуміло. При читанні обов'язково робіть самі наведені в нім приклади (для цього можете спочатку використовувати навіть звичайний Блокнот, який є на будь-якому ПК), щоб мати уявлення про найнеобхідніші речі: про теги, створення і форматування тексту, вставку картинок і зображень, створення фону і зміну кольору, створенні гіперпосилань і так далі. Після декількох зроблених Вами прикладів, збережете отриманий файл, назвавши його як завгодно, але обов'язково з розширенням .html (наприклад: index.html). Тепер, відкривши Ваш збережений файл, подивитеся, що у Вас вийшло (Ваш файл повинен відкритися у Вашому браузере - Internet Explorer). Потім відкрийте знову Ваш документ за допомогою того-ж блокнота і поекспериментуйте далі, читаючи підручник, не забуваючи зберігати почастіше Ваш файл, при цьому інколи проглядаючи його (что-ж Ви зробили і що в нім змінилося). Повірте - це зовсім не важко.

  2. Далі Вам буде потрібно якого-небудь HTML-редактор. Рекомендую Вам скористатися дуже непоганим редактором "HTML-Reader Rus". У нім весь опис російською мовою, одночасно на екрані Ви бачите 2 вікна (у одному вікні Ви створюєте сторінки або їх редагуєте, в другому відразу проглядаєте результат), якщо щось зробили неправильно - натискуєте кнопку "Отмена" і все повертається до первинного вигляду. У панель редактора вбудовані всі необхідні функції (вставка кольору, файлів, картинок, таблиць і багато інших), тобто не треба кожного разу заглядати в Підручник, щоб подивитися потрібний код для якої-небудь дії, за Вас це зробить Редактор, від Вас потрібно буде тільки натискувати потрібну кнопку. Ви самі знатиметеся на його можливостях і налаштуваннях, прочитавши розділ "Справка". Скачати - Редактор.

3. Тепер поекспериментуйте. Спробуйте самі вставити декілька картинок в різні місця своєї сторінки, зміните фон, колір і розмір тексту, вставте декілька нескладних java-скриптов. Для цього загляньте в Підручник і подивитеся Розділ, як вставити зображення, змінити фон, текст і так далі, або скористайтеся HTML-редактором. Скрипти вставляйте уважно, відкрийте сторінку, скопіюйте весь код скрипта, вставте в свою сторінку. Подивитеся, що у Вас вийшло. Можете викачати нижче декілька простеньких готових шаблонів сайтів, відкрийте будь-який з вподобаних в редакторові, поміняйте текст на свій, заміните картинки і т.д. Взагальному, тут все залежить від Вашої фантазії, пробуйте, експериментуйте, тим самим Ви навчитеся і швидше запам'ятаєте найнеобхідніші команди HTML. Взагалі за допомогою готових шаблонів зробити сайт найпростіше. Можете викачати також декілька анімованих картинок, фонів сторінок, java-скриптов, шаблонів сайтів.

4. Далі, коли Ви навчитеся самостійно робити сторінки, можна приступити до складнішого вивчення даної теми. Поекперіментіруйте з графікою, щоб прикрасити свої сторінки (або вже зроблений Вами, хай невеликий, але все-таки сайт).

  Корисні поради по створенню web сайту.

  Стежте, щоб Ваші сторінки не були дуже великі за розміром, найоптимальніший розмір не більш 30кб. Сторінки з великим об'ємом довго завантажуються, відвідувач може не дочекатися повного завантаження сторінки і просто її закрити.
  Уникайте крупних зображень і аплетів, вони дуже довго вантажаться.
  Користувачі не люблять, коли сторінку треба прокручувати зліва направо - горизонтальна прокрутка (внизу).
  Акуратніше з скриптами. Не переповнюйте ними свій сайт. Використовуйте їх тільки з потреби. Деякі скрипти, наприклад - нові вікна, що відкриваються, редірект (переадресація на іншу сторінку), максимізація вікна (сторінка відкривається на весь екран) і деякі інші - можуть дратувати відвідувачів і після цього вони на Ваш сайт можуть не зайти.
  По можливості, прагніть не використовувати на сайті фрейми (вікно або декілька вікон усередині сторінки), оскільки такі сторінки повільніше індексуються пошуковиками.
  Деякі люди не уявляють собі дизайну без величезної кількості картинок (або без Flash-заставок, що ще гірше). Багато хто забуває головне правило дизайну - зробити так, щоб користувачеві було зручно. Якщо користувачеві буде незручно, якщо Ваша сторінка з Flash або безліччю картинок завантажується декілька хвилин, він просто закриє сторінку, не дочекавшись завантаження. І швидше за все вже не повернеться на Ваш сайт - адже сайтів в Інтернеті немало. Пам'ятаєте, що вэб-дизайн - це перш за все правильна подача інформації, він має бути ефективним.
  Якщо Ви хочете, щоб Ваш сайт добре ранжирувався пошуковими машинами, прагніть менше використовувати Flash, не дивлячись на її "красоту". Теж саме відноситься і до скриптів.
  Не пишіть нічого в статусному рядку, відвідувачеві хочеться знати, куди він потрапить після натиснення на посилання.
Використовуйте CSS. Каскадні таблиці стилів можуть достатньо сильно полегшити сторінку, якщо їх правильно використовувати.

Якщо наші поради із створення свого сайту Вам допомогли, ми будемо Вам дуже вдячні, якщо Ви поставите на своєму сайті посилання на наш сайт!


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Статті по розкрутці сайту ::

Пошукові механізми - як шукати в мережі

Вибір ключових слів

Обмін засланнями, навіщо це потрібно. Індекс Цитування

Корисне на сайті - застава успішного розкручування

Розкручування, шляхом розсилки вітальних листів

Контекстна реклама - що це таке

Скільки платити за розкручування сайту


:: Рекомендуємо ::


:: Статті, створення ::

Моменти, які слід врахувати при розробці сайту
Де взяти контент для свого сайту?
Як створюють веб-сторінки?
Як розмістити свій сайт на сервері?
Як написати веб-сторінку?
Огляд програм для перегляду веб-сторінок
Програма для створення сайтів

:: Реклама ::

+

 

 

 


Copyright © A-Site.info, 2007-2021