Інструкція по створенню сайту,
створити свій сайт безкоштовно

 

 Меню

Головна
Створення сайту
Програми\Скачати
Шаблони для сайта
Домени
Хостинг
Наш Форум, відвідайте
Терміни
Розкрутка
Обмін посиланнями
Контакти\про адміна
-
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Друзі/Посилання ::

AnzUA - Створення та розкрутка сайту.
Всі посилання
Каталог статтей
створити свій сайт
Цікаві статті,СЛА

купить арматуру в москве с доставкой Благодаря термической обработке срок эксплуатации значительно увеличен. Гладкая арматура класса А1– один из наиболее популярных подвидов арматуры, который применяется в железобетонных конструкция, рассчитанных на невысокие нагрузки. Арматура А3– рифлёная арматура, которая наряду с классом АТ800 способствует надёжности и долговечности железобетонных конструкций.



в порно, сиська 11849ffd

:: Статистика ::

Індекс цитування
Счетчик посетителей онлайн


:: Оголошення ::

До уваги всіх відвідувачів сайту. Статистика показує, що більшість переходів на наш сайт було здійснено через пошукову систему Гугл, в основному за пошуковим запитом "як створити свій сайт". Якщо ви саме цей відвідувач і реально хочете створити сайт, але покищо не зовсім знаєте як - пишіть мені допоможу чим зможу, або задавайте питання на форумі . Удачі!
===============
Форум міста Івано-Франківськ

 

Як розмістити веб-сторінку на сервері

Почнемо з кінця

Уявімо собі, що наша веб-сторінка (або сайт) вже готова і ми з розчуленням милуємося нею на екрані свого комп'ютера. Як же тепер зробити так, щоб і інші відвідувачі Інтернету теж могли нею милуватися?

Для цього існує кілька способів. У принципі, можна це зробити, навіть нікуди сторіночку не копіюючи, але це має сенс, лише коли свій комп'ютер постійно підключений до Інтернету (наприклад, з використанням виділеної лінії).

Адреса в Інтернеті

Подібно до того як будь-який телефон в телефонній мережі має свій унікальний номер, будь-який комп'ютер, підключений до Інтернету, теж має свій унікальний номер, який називається IP-адресою. IP-адреса складається з чотирьох чисел, розділених крапками (це, звичайно, тільки для полегшення людського сприйняття - насправді це всього лише 32-бітна послідовність), наприклад: 195.34.32.11. До речі, це реальний IP-адресу DNS-сервера московського Інтернет-провайдера "МТУ-Інформ"). По IP-адресою в Інтернеті можна знайти будь-який комп'ютер.

Якщо ваш комп'ютер підключений до Інтернету на постійній основі, то, швидше за все, у нього вже є і власна IP-адресу. Тоді, щоб дозволити всім споглядати свою сторінку, залишається тільки встановити спеціальну програму, яка називається веб-сервером, і розмістити саму сторіночку в теці, доступній для читання по мережі. Втім, це вже окрема тема, і що цікавляться установкою і настройкою веб-сервера ми відсилаємо до спеціальної літератури.

Де знайти сервер для публікації

Не всі мають постійне з'єднання з Інтернетом. Тим, у кого з'єднання тимчасове, набагато простіше розмістити свою веб-сторінку на якому-небудь чужому комп'ютері, спеціально для цього настроєному. Це може бути, наприклад, сервер вашого Інтернет-провайдера (як Прабу, всі провайдери надають таку послугу безкоштовно) або один з так званих безкоштовних Інтернет-серверів. На безкоштовному Інтернет-сервері можна отримати деяку кількість дискового простору для своєї веб-сторінки. Таких серверів в Інтернеті безліч.Ось лише деякі з них: співтовариство Geocities (www. yahoo, corn), XOOM (xoom.corn / home), російський сервер "Халява" (www.halyava.ru), сервер www.chat.ru і багато інших.

Як відправити матеріали серверу

Отримавши місце на сервері, можна завантажити туди всі файли своєї сторіночки. Для цього найзручніше скористатися так званим FTP-з'єднанням. При цьому процес завантаження файлів на сервер візуально мало відрізняється від звичного процесу копіювання файлів. Наприклад, у програмі WS_FTP на лівій панелі видно файли, розташовані на своєму комп'ютері, а на правій - файли, розташовані на віддаленому сервері. Для завантаження файлів на сервер необхідно їх виділити і натиснути кнопку Copy (Копіювати).

Якщо ви збираєтеся часто оновлювати свою сторінку, вам буде корисна службова програма Ftpweb, написана ще в 1996 р. компанією BIT Software (згодом перейменованої в ABBYY). Ця програма може відстежувати, які файли сторіночки були змінені з моменту останнього завантаження, і автоматично копіювати їх на сервер. Від нас практично нічого при цьому не потрібно, окрім натиснення на кнопку Process (Виконати). Програму до цих пір можна завантажити з сервера компанії, хоча, на жаль, нових її версій не випущено і, по всій віді-мости, їх випуск не планується.

Доменні імена

Добре, а як же буде "називатиметься" наша сторінка? Як користувачі Інтернету зможуть її знайти? Як ми вже говорили вище, будь-який комп'ютер в Інтернеті має свою унікальну IP-адресу. Тому, якщо сторіночка лежить на комп'ютері з IP-адресою, наприклад, 194.34.45.8 в каталозі / Мурад, то будь-якому користувачеві для її перегляду досить набрати в адресному рядку броузера наступну адресу: http://194.34.45.8/Mypage. Проте запам'ятовувати і вводити адреси в цифровому вигляді не дуже зручно. Для полегшення завдання існує система так званих доменних імен (DNS - Domain Name System). Більшості IP-адрес поставлено у відповідність деяке назва - доменне ім'я. Наприклад, сайт Інтернет-провайдера "Гласнет" знаходиться за адресою http://www.glasnet. ru. Погодьтеся, що запам'ятати і набрати такий запис людині набагато простіше, ніж безглузду комбінацію цифр.

Доменні імена видаються відповідно до строгих правил. В кінці імені, після останньої крапки, в них міститься так зване ім'я домену верхнього рівня. У більшості випадків це двобуквений код країни, якій належить даний ресурс. Наприклад, закінчення. Ru означає Росію,. Иа - Україна,. De - Німеччину,. Fr - Францію і т. д. Великий список кодів країн ви можете знайти в Додатку 6 . Крім того, доменом верхнього рівня може бути також трилітерний код, що означає організаційну приналежність ресурсу. Наприклад,. Com - комерційна організація,. Gov - урядова,. Mil - військова і т. п.

Доменні імена читаються справа наліво. Та частина доменного імені, яка розташована безпосередньо перед останньою крапкою, називається доменним ім'ям другого рівня. Домени другого рівня видаються (зазвичай за гроші) власниками доменів першого (верхнього) рівня. У будь-якому випадку, мати власний домен другого рівня вважається достатньо престижним.

Власники доменних імен другого рівня, у свою чергу, можуть розпоряджатися доменними іменами третього рівня і т. д., але подальше раз-вертиваніе імен в більшості випадків має тільки декоративний сенс. Крайню ліву позицію в записі доменного імені займає мережеве ім'я комп'ютера (у локальній мережі), на якому працює серверна програма. Багато дають цьому комп'ютеру ім'я www, щоб підкреслити, що його ресурси відносяться до служби World Wide Web - тоді доменне ім'я сайту починається з поєднання www.

Пояснимо сказане на прикладі. Припустимо, що є користувач Сергій Сергєєв, який реєструвався у провайдера Black Line, вибравши собі реєстраційне ім'я (логін) sergesergeev. У провайдера, зрозуміло, є власний сервер і сайт з адресою www.blackline.ru. На цьому сервері провайдер розміщує веб-сторінки своїх користувачів, кожну в окремому каталозі.Після того як Сергій Сергєєв розмістить свою веб-сторінку на сервері провайдера, вона буде, швидше за все, мати адресу www.blackline.ru/ ~ sergesergeev або просто www.blackline.ru / sergesergeev. Деякі провайдери замість імені каталога дозволяють використовувати реєстраційне ім'я в якості домену третього рівня, наприклад, так: www.sergesergeev. blackline. ru.

Якщо ж Сергій Сергєєв вирішив розмістити свою сторінці на безкоштовному сервері, наприклад, у спільноті Geocities, то там йому видадуть яке-небудь довге ім'я, наприклад: www.geocities.com/SiHconValley/6285. Спільнота Geocities - це віртуальний місто зі своїми віртуальними вулицями, кварталами і будинками. Веб-сторінка клієнта в цьому "місті" - це як би окреме віртуальне домоволодіння. "Жителі" цього "міста" намагаються селитися на тематичних "вулицях" за спільними інтересами, щоб у вільний від основної роботи час заходити один до одного "в гості". Насправді, звичайно. Silicon Valley (Кремнієва долина) - це просто каталог на жорсткому диску, і можливо, що і "домоволодіння" (тобто веб-сторінка) з номером 6285 в ньому вже реально існує.

На перший погляд, розміщувати свою Web-сторінку на сервері, що надає такий довгий адресу, не дуже зручно, і багато хто намагається використати місце, яке надає власний сервіс-провайдер. Однак згадайте про те, що сервіс-провайдерів часто змінюють. Якщо ми розмістимо свою сторінку у провайдера, а потім вирішимо його змінити, то втратимо до неї доступ. Тоді наші відвідувачі, швидше за все, ще довго будуть споглядати її в законсервованому вигляді - адже ми не зможемо її оновлювати. Зате коли веб-сторінка розташована на Geocities або іншому подібному сервері, ніяк не пов'язаний з сервіс-провайдером, то міняти провайдерів можна скільки завгодно без жодного збитку для себе.

Тут і далі всі імена і назви гіпотетичні. Наприклад, провайдера Black Line у нас не існує. У тих випадках, коли використовуються реальні назви, це спеціально зазначено в тексті.

Логін (login, від log in)-ім'я для входу в систему.

Тут і далі ми опускаємо префікс http://, який вказує на відповідний мережевий протокол, оскільки в більшості програм перегляду веб-сторінок протокол http визначений за замовчуванням і даний префікс додається до адреси автоматично.

Можна, звичайно, про все подбати заздалегідь і поставити, наприклад, переадресацію на нове місце розташування сторінки, поки ще є доступ до старого сервера. Однак не завжди у нас буває можливість відразу про все подумати ...

Реєстрація імен

А як бути, якщо хочеться зробити адресу сторіночки коротшим, таким, що запам'ятовується? Для цього існують численні служби переадресації, наприклад: come.to, www.da.ru, attend.to (всі назви реальні). Наприклад, якщо Сергій Сергєєв розмістив на своїй сторіночці інформацію про свою фірму "Пугач", він може безкоштовно зареєструвати такі імена, як filin.da.ru (або www.filin.da.ru), come.to / filin і т. п. При цьому користувач, що набрав ці адреси в своєму броузері, буде автоматично переадресовуватися на веб-сторінку, розміщену де завгодно: на сервері провайдера, на сервері Geocities або ще де-небудь.

Ну, а якщо ви хочете придбати для себе домен другого рівня (наприклад www.filin.ru), то вам доведеться звернутися у відповідну організацію. Так, наприклад, розподілом імен в домені. Ru займається організація РОСНІЇРОС (www.ripn.ru). За реєстрацію в цьому випадку доведеться заплатити гроші, проте в підсумку ви будете мати легко запам'ятовується адресу. Речі, багато користувачів, ігноруючи послуги пошукових машин, часто намагаються знайти веб-сторінки, набираючи навмання адреси типу www.імя.Компанія.ru, так що , маючи таке ім'я, ви отримуєте великі шанси на відвідини.

Ми, взагалі кажучи, ще не розглянули питання, як зробити так, щоб користувачі дізналися про існування нашої веб-сторінки. Способів для цього існує безліч. Можна представити її пошуковим системам, щоб вони включили її в свої бази покажчиків. Можна підключитися до системи банерного обміну та ін Однак це зовсім окрема тема, явно виходить за рамки нашої книги. Цікавиться цим питанням можна порадити звернутися до відповідної спеціальної літератури. А ми давайте повернемося до основної теми і поговоримо про те, як же створювати веб-сторінки.


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Статті по розкрутці сайту ::

Пошукові механізми - як шукати в мережі

Вибір ключових слів

Обмін засланнями, навіщо це потрібно. Індекс Цитування

Корисне на сайті - застава успішного розкручування

Розкручування, шляхом розсилки вітальних листів

Контекстна реклама - що це таке

Скільки платити за розкручування сайту


:: Рекомендуємо ::


:: Статті, створення ::

Моменти, які слід врахувати при розробці сайту
Де взяти контент для свого сайту?
Як створюють веб-сторінки?
Як розмістити свій сайт на сервері?
Як написати веб-сторінку?
Огляд програм для перегляду веб-сторінок
Програма для створення сайтів

:: Реклама ::

+

 

 

 


Copyright © A-Site.info, 2007-2021